Láká vás dovolená na horách? Víme, kde najdete levné ubytování a veškeré informace!

České hory mají své nezaměnitelné kouzlo. Není divu, že se jich nemohou nabažit našinci i zahraniční turisté. No a pokud vás omrzela dovolená u moře a rádi byste nasáli atmosféru bezprostřední blízkosti přírody, která navíc není příliš daleko, máme pro vás několik praktických tipů! Prozradíme vám, kde najdete komplexní informace ohledně levného ubytování, předpovědi počasí a online kamery.

Tématický server o českých horách s dlouholetou tradicí

Milovníci horské turistiky moc dobře ví, že na informačním server Českéhory.cz nechybí žádné důležité informace. Projekt funguje již od roku 2000 a podílí se na něm lidé se zájmem o přírodu a horskou turistiku. Jde o nejobsáhlejší databázi turistických cílů na českém internetu. Nechybí zde přehledy levného ubytování na horách, sněhové zpravodajství, online kamery a další užitečné funkcionality.

Vyberte si ubytování, které vyhoví vašim požadavkům

Není penzion jako penzion a chata jako chata. Chcete-li si dovolenou na horách užít plnými doušky, najděte si vhodný pronájem chaty či pokoje v hotelu v rozsáhlém katalogu. Nechybí zde velmi levné ani luxusní nabídky, a to na samotě i v centru nebo bezprostřední blízkosti vyhledávaných lokalit. Na webu zároveň najdete detailní informace o možnostech volnočasových aktivit, turistických cílech v okolí, cyklotrasách a turistických stezkách. To vše včetně bohaté fotogalerie.

Neriskujte, že vás zradí počasí

Předpovědět počasí na horách je oříšek. Povětrnostní podmínky se mění velmi rychle, a proto vám přijde vhod sněhové zpravodajství. Budete vědět, na čem jste a s předstihem se připravíte na to, co vám příroda naservíruje. Zároveň se můžete podívat, jak to v dané lokalitě vypadá. Vyzkoušejte třeba online kamery Krkonoše! Informace na serveru Českéhory.cz jsou zcela zdarma a budou se vám hodit během celého roku. Tak hurá na bezvadnou dovolenou!