Neztrácejte nervy s last minute a rezervujte si dovolenou s předstihem

Na last minute jsme si docela dobře zvykli. Dovolená takzvaně na poslední chvíli představuje ideální řešení pro všechny, kteří si chtějí někam zajet za velmi slušný peníz a to bez toho, aniž by se museli jakkoliv uskromnit. Last minute se stala přirozenou součástí nabídky většiny cestovních kanceláří a spousta klientů vyhledává pouze zájezdy tohoto typu. V posledních letech však v souvislosti s dovolenou slýcháváme i zcela opačný výraz – first minute. Pokud se v dohledné době chystáte někam za hranice, možná vás tato alternativa zaujme ještě více. Pojďme si však spolu ukázat základní rozdíly mezi first a last minute a pro koho se která z variant skutečně vyplatí.

Rezervovat na poslední chvíli, nebo naopak s předstihem?

Last minute preferují zejména lidé, kteří se nemusí vázat na pevný termín dovolené. Pokud vám nezáleží na tom, že budete vědět konkrétní termín jen pár dní předem a navíc se vystavíte riziku, že vámi zvolená destinace už nebude dostupná, pak není co řešit. V opačném případě by pro vás mohla být lákavá právě first minute. Rezervace zájezdu volného termínu s předstihem totiž přináší nemalé výhody. Zajímá vás, jaké?

First minute zájezdy bývají spojeny s benefity ve formě slevy ve ve výši až 30% z celkové ceny zájezdu, pobytu pro dítě či dopravy zdarma, ale i celé řady balíčků, jako je vysoké kapesné, přístup na placené pláže a podobně. Navíc nebudete muset stresovat, že nebude vámi vybraný termín beznadějně vyprodaný.

Nabídka first minute zájezdů od New Travel.cz

Shrnuto a podtrženo, firtst minute dovolená je podobně, jako last minute, mnohem výhodnější, než klasická rezervace zájezdu. Širokou nabídku destinací, na které lez uplatnit first minute nabízí i jedna z největších cestovních agentur New Travel.cz. Ať už budou vaše kroky směřovat do Turecka, Itálie, nebo si naopak vyberete ryze zimní dovolenou v podobě lyžovačky v Rakouských Alpách, vždy si můžete být stoprocentně jistí, že se pobyt objede bez jakýchkoliv komplikací.