Na výlety i bez vlastního vozu

Chcete si užít pohodový víkend na horách nebo si vyrazit do Prahy, ale nemáte k dispozici automobil? Pokud se vám vaše auto porouchalo a nechcete strávit volné dny doma a odkládat dlouho naplánovaný výlet, můžete si půjčit vůz v autopůjčovně. Jedná se o mnohem praktičtější řešení, než cestovat místní hromadnou dopravou a vlakem. Autem se totiž dostanete až na místo bez toho, abyste se museli držet jízdních řádů. V autopůjčovně si navíc můžete půjčit auto dle libosti.

Chcete se svézt luxusní Audi?

Jako velmi spolehlivá autopůjčovna se jeví společnost KV car s.r.o. V nabídce vozů najdete mnoho různých typů a je jen na vašich požadavcích, které si vyberete. Pro ty méně náročné jsou připraveny vozy Škoda Felicia a Fabia. Pokud se spokojíte s menším prostorem, určitě vám škodovky dobře poslouží. Rodiny v několika dětmi volí vozy Škoda Octavia Combi, do kterých nacpou celou řadu věcí, bez kterých by se na výletu neobešli. Nabídka vozů je skutečně velmi pestrá a zlatým hřebem j je Audi A6 s velmi motorem o výkonu 188 kW. A to už je panečku pořádně sportovní svezení.

Auto vám přivezou kamkoliv

Autopůjčovna Praha KV car se však neorientuje pouze na hlavní město. Vůz si můžete vyzvednou přímo na místě, nebo si ho nechat přivézt na libovolné místo po celé ČR. Jakmile vyprší doba výpůjčky, zaměstnanci firmy si pro vůz zase přijedou.   Všechny vozy jsou pojištěné a to nejen v rámci povinného ručení, ale také havarijního pojištění. Předtím, než vám bude vůz zapůjčen, budete muset ukázat občanský a řidičský průkaz. Při předávce automobilu klient skládá vratnou kauci. Platit můžete hotově či převodem na účet. Autopůjčovna Praha KV car samozřejmě nabízí i dlouhodobé pronájmy. Pokud se chystáte na dovolenou, můžete si auto pronajmout na libovolný počet dní, při čemž platí, že s rostoucí dobou pronájmu klesá cena za půjčení vozidla.

Publikováno: 25. 03. 2012

Kategorie: Zajímá vás

Autor: Adam Rýdl

Tagy: autopůjčovna | autopůjčovna praha | půjčovna aut