Na narozeninovou oslavu v brněnském zábavním parku BRuNO vaše dítě nezapomene!

Narozeniny vašeho dítěte se blíží mílovými kroky a vy si lámete hlavu nad tím, kde mu uspořádáte nezapomenutelnou oslavu. Pokud si s výběrem místa nevíte rady a nechcete narozeninovou party uspořádat doma, vydejte se do jedinečného brněnského zábavního parku BRuNO, kde si oslavenec i jeho kamarádi užijí spoustu legrace. Vy nebudete ztrácet čas přípravami, sestavováním jídelníčku a dělat kompromisy kvůli omezené kapacitě dětského pokoje. V následujících řádcích se dozvíte, proč si vybrat právě zábavní park v Brně.

Proč je oslava v zábavním parku lepší?

Pohodová může být i skromnější oslava v rodinném kruhu, ale když se dítka zeptáte, jak by si party představovalo, pravděpodobně začne básnit o velkolepé akci, které se zúčastní všichni kamarádi. A sny se přece mají plnit, nebo ne? Narozeninová oslava v zábavním parku BRuNO předčí veškerá očekávání všech hostů.

Pět tematických salonků pro holky i kluky

Zábavní park BRuNO nabízí oslavencům pět různých narozeninových salonků. Na vás je, abyste pro oslavence vybrali ten nejpříhodnější. Bude to cirkus, les, vesmír, komnata pro princeznu nebo závodnické prostředí plné formulí? Navíc budete moct zvolit některý ze tří narozeninových balíčků, které si lze nechat individuálně upravit.

Jak bude narozeninová party probíhat?

Díky tomu, že jsou tematické salonky umístěny v prvním patře zábavního parku, mají děti perfektní přístup ke všem atrakcím. A právě ty patří k hlavním důvodům, proč je o oslavy v BRuNO family parku takový zájem. Čapí oko, Tenké střevo, Labyrint, Brunův komín, Kloaka, Podzemní nory a další jedinečné skluzavky a prolézačky nikde jinde v republice nenajdete. A když se během akce objeví animátor s propracovaným programem, úspěch je zaručen. Zatímco se děti budou královsky bavit, vy si s ostatními rodiči vychutnáte atmosféru vyhlášené restaurace Brno – Slatina, která se jmenuje Restaurace Hnízdo. Má samostatný vstup a nabízí nevšední gurmánské zážitky! Chcete se o zábavním parku BRuNO dozvědět více? Veškeré informace najdete na brunofamilypark.cz.