Na dovolenou s pořádnou slevou!

Zavřete oči a představte si nekonečné písčité pláže a poklidné šumění moře. Žhavé sluneční paprsky dopadají na vaši kůži a vy si užíváte zaslouženou dovolenou. Skutečně krásná představa, ale kde vzít na exotickou dovolenou, když je všechno tak drahé? Pokud vám do cesty mezi vám a plánovaným zájezdem vstoupily nečekané vydaje, není vůbec nic ztraceno. Stačí využít atraktivní slevy na pobyty a zájezdy na internetu a můžete vyrazit do světa za pár korun. Pokud nemáte s nakupováním slevových voucherů žádné zkušenosti, určitě oceníte několik tipů na výhodný nákup. Sbalte si kufry, co nevidět vyrážíte!

Slevy na pobyty na SlevyDnes.cz

Slevové servery nabízí zajímavé slevy na exkluzivní zboží, praktické služby a v neposlední řadě také na pobyty a zájezdy. O ty je momentálně největší zájem. Není divu, když slevy sahají až do výše sedmdesáti a více procent. Můžete si tak zaletět na Maledivy nebo do Thajska za zlomek původní ceny. Ale pojďme se podívat, jak  funguje Slevomat dovolená. Slevomat dovolená vám přináší slevy, které vás zajímají a koupíte si slevový voucher. Jedná se o virtuální kupón, který obsahuje slevový kód. Poté, co slevu uhradíte, dostanete slevový voucher mailem a můžete ho uplatnit. Jednoduché? Se srovnávačem slev SlevyDnes.cz to bude ještě snadnější. Tento portál monitoruje více než 300 slevových serveru a soustředí asi 3000 aktuálních slev každý den.

Bezproblémové nakupování hromadných slev

Slevový srovnávač SlevyDnes.cz je velmi přehledný a jednotlivé hromadné slevy jsou rozděleny podle měst. Můžete si tak vybrat mezi slevami, které jsou pro vás opravdu aktuální a nezdržovat se jejich tříděním. Samozřejmostí je i možnost nechat si zasílat slevy na e-mail. Najdete zde celou řadu slev nejen na zájezdy k moři, ale také víkendové pobyty na horách či slevy na vybavení na cesty. Kvalitní kufry za třetinu původní ceny přeci také nejsou k zahození. Nezapomeňte si na své Facebookeové stránce přidat Facebook SlevyDnes - budete tak okamžitě v obraze, které slevy jsou aktuálně nejžhavější!

Publikováno: 31. 03. 2012 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Zajímá vás

Autor: Adam Rýdl

Tagy: hromadné slevy | sleva | slevové portály | slevy | slevy dovolená | slevy pobyty | slevy zájezdy | SlevyDnes | SlevyDnes.cz