Luxusní zájezdy za exotikou - s německými CK jsou mnohem levnější!

ExotikaKam jsme (nebo naši rodičové) jezdívali před revolucí? Dovolená u moře se nesla v duchu bývalé Jugoslávie nebo zlatých bulharských písků. Dnes jsou katalogy cestovních kanceláří plné mnohem atraktivnějších nabídek a je jen na nás, jestli vyrazíme do Španělska, Itálie, nebo třeba Řecka. Sami ale cítíte, že v nabídce „běžné“ cestovky něco chybí. Svět je mnohem větší a krásnější a i vy zřejmě toužíte navštívit kraje, které doslova překypují exotickou atmosférou.

Sníte o dovolené na druhém konci světa?

Což takhle to letos udělat tak trochu jinak a vyrazit do divokého Karibiku? Dominikánská republika je nádherná země a její pláže patří k těm nejkrásnějším na světě. To samé ale platí i o destinacích na druhé straně světa. Malajsie, Srí Lanka... jenomže kde na to vzít? Možná vás to překvapí, ale ani exotické zájezdy již nejsou nedostupné. Zajímají vás podrobnosti?

Pro Němce je exotika rutinou

Není tajemstvím, že naši západní sousedé navštěvují exotické destinace mnohem častěji než mi. S přihlédnutím k průměrnému platu v Německu či v Rakousku to sice zní logicky, ale co vás překvapí, je skutečnost, že zájezdy německých ck jsou výrazně levnější než jak je znáte z tuzemských ceníků. Důvod je prostý, jejich služby totiž využívá mnohem více turistů a proto mohou žádat příznivější ceny u dopravců i poskytovatelů ubytování. A to bez nutnosti snižování standardů. Na ten jsou ostatně Němci i Rakušani zvyklí a jen těžko by snášeli „ošizenou“ dovolenou.

Do exotických destinací můžete letět z Prahy

A jak toho můžete využít i vy? Poměrně jednoduše – doposud byl jediný způsob, jak ušetřit za exotickou dovolenou, cestovat se zahraniční cestovní kanceláří. To znamenalo letět z Berlína, Mnichova nebo Frankfurtu, což pro mnoho tuzemských turistů není dvakrát praktické. Druhou možností je využít služby od významného domácího touroperátora RUDOLF REISEN. Ten nabízí pestré spektrům zájezdů v režii německých cestovních kanceláří a zařídí pro vás levnější a komfortnější dovolenou, než české cestovky. A co je nejlepší, můžete odletět rovnou z Prahy, takže nebudete muset řešit parkování na německém letišti a v neposlední řadě dopravu do Německa jako takovou. Tak co vy na to? Přímo z Prahy můžete doletět do Dominikánské republiky, na Srí Lanku, na Maledivy, do Malajsie nebo třeba do Thajska. Prozkoumejte aktuální nabídku RUDOLF REISEN na www.rudolfreisen.cz a vyberte si dovolenou, o které jste vždy snili. My doporučujeme nezapomenutelné plavby lodí ve východním Karibiku – cítíte tu romantickou atmosféru? Exotická dovolená