Luxusní relaxační pobyty v Orlických horách

Orlické horyMilujete kouzelnou scenérii českých hor a nedotčenou přírodu? A co takhle si ji dopřát v luxusním podání? Pokud vás to opět táhne na prodloužený víkend nebo rovnou plnohodnotnou dovolenou, udělejte si výlet do Orlických hor. Chráněná krajinná oblast čítá dvě národní přírodní rezervace (Bukačka a Trčkov) a dvanáct přírodních rezervací (Bedřichovka, Černý důl, Hraniční louka, Jelení lázeň, Komáří vrch, Neratovské louky, Pod Vrchmezím, Pod Zakletým, Kačerov, Sedloňovský vrch, Trčkovská louka a Zemská brána). Přírodní památky jako rašeliniště pod Pěticestým a Předním vrchem, Sfinga nebo Kačenčina zahrádka opravdu stojí za návštěvu... A jak je to se zmíněným luxusem? Ten vám poskytne čtyřhvězdičkový hotel Panorama.

Wellness, relaxace, ale také svatby, oslavy nebo firemní akce

Wellness Hotel Panorama se nachází v Rychnově nad Kněžnou a jakožto ubytování v podhůří Orlických hor jsme si ho nevybrali náhodou. Čtyři hvězdičky jsou zárukou okázalého zázemí, které ocení i ti nejnáročnější. Toužíte-li po ubytování, které předčí vaše očekávání a nabídne vám mnohem více než obyčejný hotýlek nebo penzion, budete spokojeni. Hotel Panorama představuje ideální místo pro relaxaci, ale také konání rodinných oslav, pořádání svateb nebo firemních akcí. My jsme se zaměřili na speciální nabídku víkendových pobytů, na které můžete vyrazit s partnerem či přáteli.

Vyberte si některý z balíčků romantických víkendů

Romantické víkendy v Orlických horách byly dotaženy do dokonalosti. V rámci „báječného víkendu pro dva“ strávíte dvě noci v luxusním pokoji, dopřejete si pobyt v sauně, ve vířivce a necháte se hýčkat perfektními hmaty nevidomého maséra. A tím vaše radovánky teprve začínají. Samozřejmostí je i honosná večeře, snídaně a drobnosti jako kytička pro partnera nebo zapůjčení županů zdarma. Romantické víkendy jsou k mání v několika mírně odlišných variantách a za zmínku stojí i „čokoládový balíček“ se speciální masáží, květinovým košíčkem s čokoládou a dvěma večeřemi s tříchodovým menu s likérem. Hotel Panorama má v rukávu i další esa a neustále připravuje nové speciální wellness balíčky. Prohlédnou si je můžete na www.hotelpanorama.eu, kde mimo jiné najdete také tipy na výlet v Orlických horách a okolí.