Luxusní dovolená, na kterou nezapomenete

Sezóna letních dovolených se nezadržitelně blíží a i vy už zřejmě přemýšlíte nad tím, kam se letos sami, nebo s rodinou vydáte. Pokud již máte dost pobytů ve starých známých letoviscích v Chorvatsku či Itálii, dopřejte si dovolenou v některé ze skutečně exkluzivních destinacích, jako je Tahiti či Maledivy. Luxusní zájezdy navždy přehodnotí vaše představy o tom, jak má vypadat dovolená. Vzhledem k relativně nízkým cenám jsou luxusní dovolené stále dostupnější a pokud se vám podaří natrefit na akční ceny, můžete se do světa vydat takřka za pár korun.

Proč jsou luxusní zájezdy tak atraktivní?

Luxusní zájezdy jsou v posledních letech velmi žádané. Důvod je prostý, přímořská letoviska v Evropě zkrátka nedokážou nabídnou to, co luxusní turistická centra na druhé straně polokoule. Pokud jste již někdy Maledivy či Tahiti navštívili, víte, o čem je řeč. Pakliže milujete desítky kilometrů pláží se sněhobílým pískem, průzračné azurové laguny a stín pod palmou, neváhejte ani minutu. Rozbijte prasátko a vydejte se na dovolenou s celou rodinou. Za ty nezapomenutelné zážitky to rozhodně stojí. V případě, se vám nechce cestovat tak daleko, mohl by pro vás být alternativou Kypr last minute. Řecký ostrov patří mezi nejatraktivnější evropská centra a díky nízkým cenám za last minute si na něj může zaletět takřka každý.

Spolehlivá cestovka se zájezdy na míru

Do exotických destinací můžete cestovat po vlastní ose a po ubytování se poohlédnout až na místě. Mnohem výhodnější je privátní létání s cestovní kanceláří Exclusive Tours. Dovolená Tahiti, na Kypru či Maledivách, vás díky exlusivetours.cz vyjde podstatně levněji, než kdybyste si letenky a ubytování hradili sami. I vy si můžete dopřát zájezd na míru vašim představím do některé z luxusních destinací a zažít to, o čem jste celý život jen snili.

Publikováno: 24. 04. 2012 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Uncategorized | Zážitky a dárky

Autor: Adam Rýdl

Tagy: luxusní dovolená | maledivy. kypr last minute | tahiti