Kam v létě na dovolenou? Odpočiňte si!

Už přemýšlíte, kam vyrazíte? Nebo už dokonce máte vybráno? Pokud ještě ne, podívejte se na ucelené informace, jakou dovolenou si vybrat. Na výběr máte z několika možností. Buďto pojedete autem a zastavíte si, kde potřebujete, nebo dáte přednost letadlu. To si ujasněte před tím, než si vyberete. Pak je také důležité to, jestli se chcete někam podívat, podle toho je vhodné zvolit si destinaci.

Odpočinek a relaxace na pláži

Patříte mezi ty, kteří nejradši tráví dovolenou tak, že ji proleží na pláži, případně u bazénu. Ano, takto probíhá dovolená velké části Čechů. Ale kde najdete překrásné pláže? Upustíme trochu od toho, kolik taková dovolená stojí a podíváme se na nejkrásnější pláže planety. Někdy je potřeba se trochu zasnít a žít s přáním, že se tam třeba jednou podíváte. Mezi nejluxusnější na nejkrásnější pláže patří:
  1. - Brazilská pláž Baia dó Sancho
  2. - Grace Bay v Karibiku
  3. - Siesta Beach na Floridě
  4. - La Concha Beach ve Španělsku
Takovýchto přenádherných míst je samozřejmě více, ale držme se trochu při výběru u země, vždyť v Evropě je také krásně. Pro vaši dovolenou můžete například také využít last minute zájezdy, tedy na poslední chvíli, ono se říká, že to, co se neplánuje, bývá nejlepší. Tyto dovolené bývají také výrazně levnější, než kdybyste si je zaplatili měsíce dopředu.

Chorvatsko jako oblíbená destinace

Mezi oblíbená místa pro našince, je Chorvatsko. Dovolená vyjde poměrně levně, a pokud strávíte několik hodin v autě, brzy se můžete koupat v moři. Někdy se můžete setkat s partou kamarádů, která nic neplánuje a prostě vyrazí. V Chorvatsku se nemusíte jen válet u moře, ale také vyrazit do přírody za turistikou. Tato krásná země je také vhodná pro celou rodinu, kde se i děti zabaví. Kam vyrazíte letos vy? Dáváte přednost moři, nebo dovolené v Česku? A necháte si poradit od přátel, nebo se spoléháte sami na sebe?