Krize nekrize, do Řecka se vždy rádi podíváme

Dlouhé podzimní večery působí na spoustu z nás poněkud depresivně. Kde jsou časy, kdy jsme se bezstarostně váleli na pláži a oddávali se nerušené relaxaci, poslouchali šumění moře a všechny starosti všedních dnů hodili alespoň na pár dní za hlavu? Nedá se nic dělat, i to nejkrásnější léto jednou skončí a jediné, co po něm zbude, je pár fotek a suvenýrů z báječné dovolené. Není však důvod zoufat – věnujme své myšlenky tomu, co teprve přijde. Do příštího léta sice ještě nějaký ten pátek zbývá, nicméně dovolenou si můžeme naplánovat již nyní. Co byste řekli tomu, kdyby vaše další kroky směřovaly na Balkánský poloostrov?

Vítejte v Helénské republice

Ještě jste o ni neslyšeli? Ale jděte, Helénská republika je oficiální název pro Řecko, jedno z nejoblíbenějších jihoevropských turistických desitnací. A to opravdu zaslouženě! Dovolená Řecko nabízí nekonečné možnosti vyžití a na své si přijdou jak milovníci nekonečného opalování, sportovci, kteří touží po aktivní formě dovolené i fanoušci prastarých architektonických památek. Těmi je někdejší antická velmoc doslova prošpikována. Starobylé antické chrámy, sochy a další pamětihodnosti ve vás vyvolají dojem, že jste se o několik tisíc let vrátili v čase. Neméně půvabná je i příroda. Dokonalé scenérie řeckých ostrovů patří k těm největším zážitkům, které vám utkví v paměti na velmi dlouhou dobu.

Do Řecka levně?

Ani luxusní pobyt v Řecku nemusí ohrozit váš rodinný rozpočet. Stačí se poohlédnout po výhodném last minute Řecko a můžete letět třeba s celou rodinou. Již tradičně doporučujeme prozkoumat pestrou nabídku zájezdy Řecko od cestovní agentury NewTravel. Ať už se vašim cílem stane hlavní město Athény, Rhodos, Chalkidiki, či jiný z ostrovů, vždy se můžete spolehnout na nízké ceny a perfektní servis. Zkrátka dovolená, jak má být.