Kampak letos na dovolenou?

Pravidelní čtenáři UžijemSi.cz moc dobře ví, že se je snažíme zásobovat tipy na zajímavé zájezdy a cenově výhodné dovolené. Letošní dovolená by měla být opravdu speciální a zkrátka taková, abyste si ji užili s celou rodinou. V prvé řadě si je však třeba ujasnit, co od dovolené čekáte a jaké bude osazenstvo. Jedete na dovolenou sami, případně s partnerem? V tom případě můžete zvolit aktivní způsob dovolené na kole, sjíždět na raftu rozbouřené řeky, nebo si naopak zaletět na romantickou dovolenou do Benátek či navštívit koridu ve Španělsku. Pokud s sebou berete i děti, výběr se poněkud zúží. Zoufat však nemusíte, i v tomto případě si dovolenou pořádně užijete.

Dovolená s dětmi? Žádný problém

I s dětmi se dá zažít nezapomenutelná dovolená. Zapomeňte však na její aktivní prožití. S dětmi se raft skutečně sjíždět nedá a v divoké rumunské přírodě se jim nejspíše také moc líbit nebude. Nedá se nic dělat, budete si muset vybrat mezi přímořskými zeměmi, případně pobytem někde v rámci České republiky. Vzhledem k tomu, že děti milují hrady, zámky a další památky, jsou zájezdy v ČR velmi atraktivní. Nezáleží na tom, zda navštívíte Čechy nebo Moravu, všude najdete památek habaděj.

Výhodná dovolená na poslední chvíli

Co si budeme namlouvat, cena hraje při výběru dovolené pro většinu rodin rozhodující roli. Pokud chcete ušetřit, určitě se poohlédněte po výhodné last minute. Dovolená na poslední chvíli je plnohodnotná dovolená se vším všudy. Daň za nižší cenu je fakt, že si zájezd nemůžete naplánovat několik měsíců předem. Last minute se tak hodí spíše pro ty, kteří si mohou vzít v práci volno a nevázat se na konkrétní termín. Díky dovolené na poslední chvíli se můžete dostat na druhou stranu světa za velmi zajímavou částku. V případě, že se jede dovolenkovat celá rodina, ušetříte několikanásobně.

Publikováno: 11. 04. 2012

Kategorie: Last minute

Autor: Adam Rýdl

Tagy: dovolená | levná dovolená | zájezdy