Jak se stát dočasným mlynářem?

Máte rádi historické dějiny a fascinují vás příběhy starobylých řemesel a architektury? Pak si přijdete na své v roubence Mlýn, která na první pohled vypadá, jako klasická dřevěnice, ale má svůj příběh a uvnitř se kloubí s modernou. Budete si zde užívat veškerého komfortu a nebudete se stačit divit, jak to všechno do sebe zapadá. Roubenka Mlýn evokuje starodávný mlýn, který využíval potenciálu Stříbrného potoka, jenž teče přímo kolem objektu a vytváří zde spolu s panoramaty neuvěřitelnou atmosféru. Hosté se tak mohou cítit jako novodobí mlynáři, kteří jen tak lelkují na zápraží a spokojeně si mnou ruce, jak jim  „kolo klape“.

Voda, kam se podíváte

Roubenka Mlýn je nejnovější dřevěnicí v portfoliu Roubenek Roubal. Disponuje čistými liniemi, ve kterých se navzájem prolíná sklo, žula, dřevo. K mlýnskému řemeslu odjakživa patřila voda, jež v interiéru znázorňují modré doplňky lustrů ze sklářské dílny. Vkusná kombinace materiálů a geometrie oslní každého, kdo dokáže vnímat vrcholný majstrštyk architektury. Hlavní obývací místnosti dominuje dubový stůl, který pochází z lesů pana Kinského. Jeho stáří se odhaduje na 180 let. Z historického hlediska nelze opomenout i "babičkovský sporák", který disponuje i klasickou troubou na dřevo. Součástí jsou i krbová kamna s poležením za pecí a velkou krbovou vložkou.

Pro potěchu těla i duše

Chalupa Mlýn disponuje přepychem a přímo vybízí k odpočinku a wellness. Můžete zde využít soukromé sauny, z níž si odskočíte na relaxační terasu s vyhřívaným bazénem a lehátky. Hostům je k dispozici i vnitřní vinný sklípek, kde se nacházejí ty největší skvosty vinné révy. Stanete se tak privátním sommeliérem a budete se mít jako v nebi. Co tedy říkáte na představu stát se na pár dní mlynářem se vším všudy? Kontaktujte Roubenky Roubal a rezervujte si termín. Booking pobytů je sezónní i mimosezónní a můžete se tak do Krkonoš vydat v kteroukoliv roční dobu. Roubenku Mlýn a další klasické dřevostavby vystavěla společnost Kompletní stavby Roubal s r.o., která využívá jako základní stavební materiál kvalitní smrkové dříví a má s jejich realizací více než dvacetileté zkušenosti. Realizují kompletní stavební práce a nabízí kompletní servis. Garantují dodávky stavby na klíč, včetně dobového krkonošského nábytku.