I podnikatelé si musí sem tam odpočinout

Časté služební a obchodní cesty do zahraničí jsou spojeny s mnoha nepříjemnostmi. Výběr vhodného letu, rezervace hotelu, pronájem auta či pojištění jsou vyčerpávající činnosti, které vás připraví o spoustu volného času. Chcete-li se plně soustředit na vaše podnikání a navíc citelně uspořit, obraťte se na profesionály, kteří mají optimalizaci nákladů a kompletní zajištění výše uvedených služeb, v popisu práce. UNIGLOBE IC TRAVEL je největší franchisová společnost a její pobočky najdete ve více než 60 zemích světa. Podstatou práce je příprava, organizace a zajištění služební cesty pro korporátní klienty. Mezi spokojené zákazníky patří firmy z oblasti vývoje, zahraničního obchodu, ale také orgány státní zprávy. Přidat se k nim můžete i vy.

Starejte se jen o váš byznys

Obchodní cesta by měla být spojena především se samotným předmětem podnikání a nikoliv s hledáním vhodného ubytování, rezervací letenek a podobně. Tyto činnosti jsou vysilující a nebudete se kvůli nim moci plně koncentrovat na skutečně důležité věci. Přenechte proto všechny starosti UNIGLOBE a věnujte se jen tomu, čemu musíte. Společnost plně respektuje individuální požadavky klientů a zajišťuje vše od rezervace letenek až po vyřízení víza. Nejen, že uspoříte finanční prostředky, ale zároveň získáte jistotu, že vše „klapne“.

Profesionalita na prvním místě

Agentura UniGlobe IC Travel sídlí v Uherském Hradišti a přesto, že se specializuje na zajištění obchodních cest, vám pomůže i s realizací oddechové dovolené. To vše na základě vašich individuálních požadavků a potřeb. UNIGLOBE klade důraz na rychlost, přesnost a pohodlí klientů. Samozřejmostí je osobní a profesionální přístup. Veškeré služby si můžete objednat online na uniglobeictravel.cz. Samozřejmostí je i prvotřídní zákaznický servis a využívání nemodernějších technologií pro optimalizaci nákladů a času. Díky UNIGLOBE bude váš byznys zase o stupínek výše.