I nejlevnější dovolená může splnit vaše očekávání

Slevy na pobytyTipů na exotické dovolené, které jsou sice nezapomenutelným zážitkem, nicméně stojí pořádný ranec peněz, jsme vám v poslední době přihráli poměrně dost. Ale zapomněli jsme na ty, kteří si letos dovolenou za několik desítek tisíc nemohou dovolit, nebo jen v práci nedostanou tolik volna, aby mohli výpravu za exotikou absolvovat. A právě pro ty je určen dnešní článek, ve kterém se zaměříme na slevy na pobyty. A když slevy, tak pořádné!

Víkendové pobyty a romantické zájezdy za zlomek ceny

Představa o ideální dovolené je individuální a nikde není psáno, že víkendový pobyt nemůže vydat za plnohodnotný zájezd na druhý konec světa. Naopak může a pokud si vyberete vhodnou lokalitu, užijete si spoustu zábavy či relaxace. Jak by se vám líbilo strávit víkend plný relaxačních koupelí, masáží a saunování? Nebo snad preferujete poklidné rozjímání u skleničky vína v prostředí malebných jihomoravských sklípků? Možná by nebylo od věci vyrazit do Legolandu nebo do Paříže, která překypuje romantickou atmosférou. Ať už jsou vaše přání jakákoliv, můžete si je splnit za pár drobných. Stačí navštívit portál NewGo.cz, který nabízí pestré spektrum zlevněných pobytů.

Nové levné zájezdy každý den

Romantické wellness pobyty, několikadenní poznávací zájezdy po Evropě či víkendy na horách jsou zlevněny o desítky procent a většinou dokonce o více než polovinu původní ceny. Jediné, co musíte udělat, je zakoupit voucher a vyrazit na báječnou dovolenou. Všechny zájezdy jsou rozděleny do jednotlivých kategorií a každý den přibývají nové neodolatelné nabídky. Pokud si nevyberete dnes, nezoufejte a vytrvejte. A nechcete-li ztrácet čas, nechte si posílat na e-mail upozornění o nově přidaných položkách – budete o nich vědět jako první a žádná vám neuteče. Díky NewGo.cz si letos zažijete léto jako nikdy předtím!