Hotel Cade: Luxusní a přitom cenově dostupné ubytování v historickém Písku

Jižní Čechy nabízí nespočet atraktivních turistických lokalit, mezi které bezesporu patří i krásné historické město Písek. Můžete zde obdivovat nejstarší český Kamenný most ze 13. století, královský hrad, gotický kostel Narození Panny Marie s hodinovou věží a další impozantní architektonické skvosty. Jediný den vám ovšem pro prohlídku stačit nebude, a to nejen v souvislosti s návštěvou Písku, ale i blízkého okolí. Perfektní ubytování Písek najdete ve známém hotelu Cade, který je v poměru ceny a komfortu naprosto bezkonkurenční.

Ubytování i pro nejnáročnější

Hotel Cade nabízí ubytování ve dvanácti prostorných pokojích s kapacitou jednoho až čtyř lůžek. Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, wi-fi připojením a různým stupněm výbavy (Standard. De luxe a Exclusive). Na své si přijdou kuřáci i nekuřáci, byznysmani na obchodní cestě i rodiny s dětmi a party přátel.

Exkluzivní balíček pro zamilované

Zamilované páry jistě neodmítnou speciální balíček pro dvě osoby na jednu noc. Zahrnuje welcome drink s kávou, pokoj De luxe s manželskou postelí, odvoz limuzínou do restaurace dle výběru (s lahví šampaňského již v limuzíně), snídani a několik příjemných překvapení. Toužíte-li po romantickém víkendu plném vášně, neváhejte!

Chcete mít všechno po ruce?

Vraťme se však k samotnému hotelu. Ten se nachází kousek od historického centra města. V okolí jsou restaurace, sportoviště i nákupní zóny. Nedílnou součástí ubytování je stylový music bar, kde si můžete zahrát karambol, fotbálek či šipky. Hotel Písek nabízí zajímavé služby, mezi kterými nechybí pronájem limuzíny (i mimo speciální balíček), lektor tance, tenisový trenér a průvodce městem (hovoří pěti jazyky). V těsné blízkosti objektu se nachází autobusová i vlaková zastávka. A bude-li se vám to hodit, provozovatelé hotelu vám zajistí odvoz na pražské letiště. Další informace o Písku, ubytování a službách hotelu najdete na www.hotelcade.cz.