Lázně Velichovky: Tradiční porce relaxace a odpočinku

Kam vyrazit (nejen) na podzim? Pokud máte problémy s pohybovou soustavou, zamiřte do Velichovek. Tamní lázně jsou proslulé pro svůj jedinečný přírodní zdroj slatiny s vysokým obsahem uhličitanu vápenatého a železa. Slatina se používá při koupelích, zábalech a dalších procedurách souvisejících se zdravotními potížemi pohybové soustavy. Lékaři si slatinu velmi cenní při rekonvalescenci pacientů, kteří podstoupili operaci kloubů nebo kloubní náhradu. No a pokud váš pohybový aparát funguje dobře, přesto návštěvu lázní Velichovky zvažte. V nabídce jsou i žádané wellness pobyty!

Objevte kouzlo lázní a přilehlého okolí

Lázně Velichovky mají bohatou historii a fungují již od roku 1897. Již od samotného počátku se zde léčili pacienti s pohybovými problémy a řada z nich absolvovala dokonce několik desítek sezon. Unikátní zdroj slatiny vystačí na dalších 150 až 200 let, takže se můžete do řad spokojených pacientů zařadit také. Ve Velichovkách na vás čekají špičkoví lékaři, maséři a fyzioterapeuti, kteří se postarají o vaše blaho. Ale přestože je odborná péče základním kamenem pobytu, mozaika by nebyla úplná ani bez dalších důležitých kamínků. V případě Velichovek jde také o harmonické přírodní scenérie Podkrkonoší a Podzičinska, lázeňský park a v neposlední řadě i o příjemnou architekturu vilek.

Dopřejte si wellness se vším všudy

Do lázní Velichovky můžete vyrazit kvůli klasického léčebného pobytu, ale také za víkendovými nebo wellness pobyty. Stačí si vybrat některý z mnoha balíčků a vyrazit za relaxací. Nechali byste se zlákat vidinou ovocné aroma masáže, slatinného zábalu či bylinné koupele? Seznam wellness procedur je dlouhý a každý si v něm najde to „pravé ořechové“.
Veškeré informace a aktuální nabídku pobytových balíčků najdete na www.velichovky.cz.