Hledáte na svatbu či oslavu kapelu? Cimbálka Praha navodí správnou atmosféru

Plánujete oslavu narozenin, svatební hostinu či jakoukoliv jinou rodinnou událost? V takovém případě se neobejdete bez hudby. První možností je pustit si písničky z počítače přes reproduktory, ovšem mnohem příjemnější atmosféru navodí taková cimbálka. Co takhle si nechat zahrát písničky jako Vínečko bílé, Když jsem šel z Hradišťa a To ta Helpa? Cimbálová muzika je libozvučná, písničky znají dokonce všechny generace. Cimbálka Praha - https://www.cimbalovkavltava.cz pod vedením Petra Goryczky spojuje nadané moravské muzikanty, kteří vkládají do zpívání celé své srdce. Jedná se tedy o pravé moravské a slovenské muzikanty, kteří však žijí v Praze, a proto skupina působí především v hlavním městě a blízkém okolí. V případě zájmu jsou však muzikanti ochotní přijet i dál.

Videoukázky na webových stránkách

Jestliže nechcete objednávat kapelu jen tak, aniž byste věděli, jak zpívá, přímo na webových stránkách https://www.cimbalovkavltava.cznajdete videoukázky. Uděláte si tak reálnou představu o tom, jak by mohla vypadat vaše oslava či svatební hostina. Co se ceny týče, ta je individuální podle toho, o jakou akci se jedná, jak dlouho chcete hrát a podobně. Zpravidla se cena pohybuje od 3 000 Kč do 4 000 Kč za hodinu hraní. Cimbálovka má bohaté a dlouholeté zkušenosti, takže se můžete těšit na profesionální přístup. Hudba je nenahraditelnou součástí každé akce.

Cimbálovka zahraje oblíbené písně

Cimbálovka vám dokáže zahrát jakoukoliv oblíbenou lidovou píseň, a to především z Moravy, Slovenska, ale i Čech. Skáče ze žánru do žánru. Zahrají folklor i folk, a to na houslích, viole, kontrabasu a dalších nástrojích. Cimbálovka zpříjemní jakoukoliv vaši událost – od svatby a rodinné oslavy přes firemní večírky až po košty vína a pálenek. Muzikanti se oblékají do krojů, ale i společenského oblečení. Záleží pouze na vás, jakou variantu preferujete.