Co takhle exotická dovolená od německé CK?

Napadlo vás někdy, že byste si svou vysněnou dovolenou sjednali přes cestovní kancelář v jiné zemi? Pravděpodobně ne. Českých cestovních kanceláři je víc než dost, proč tedy chodit pro zájezd za hranice? Jaké jsou výhody německých CK? Jak s nimi komunikovat? Mají něco, co ty české ne? I na tyhle otázky se vám pokusím odpovědět na následujících řádcích.

Vánoce na Maledivách

Bezesporu jedna z nejkouzelnějších destinací jsou Maledivy. A kdy jindy navštívit tuto exotickou krajinu zalitou sluncem než v zimních měsících? Udělejte si radost pod stromeček a využijte jednu z last minut nabídek německé CK. Získáte tak zájezd s daleko výhodnější cenou a lepšími službami. Pokud neumíte německy a nevíte, kterou cestovku oslovit, pak zkuste jako zprostředkovatele cestovní agenturu Rudolf Reisen. Tato agentura se již několik let specializuje na exotické dovolené od německých CK. Poskytne vám přehled tisíce zájezdu od těch nejlepších německých cestovek. Pomůže sestavit dovolenou na míru, stačí jen vyplnit kontaktní formulář, kde uvedete své sny o dovolené. Doporučí vám, co v dané zemi dělat či nedělat, jsou to velice zajímavé poznatky, díky kterým se můžete vyhnout zbytečným problémům. Věděli jste třeba, že obyvatelé Malediv se nesmějí alkoholu ani dotknout? A turisté mohou alkoholické nápoje konzumovat pouze v rezortech jim určených? Stejně striktně je na Maledivách třeba přistupováno ke koupání bez plavek.

Máte radši Thajsko?

Chcete-li něco živějšího, než je poslední ráj na zemi, pak přesně pro vás je určena exotická dovolená v Thajsku. Tuto destinaci si zamilujete pro její překrásnou tropickou přírodu a dlouhé písčité pláže. Pokud jste se dosud vyhýbali šnorchlování nebo potápění, Thajsko zcela změní váš názor. Průzračné moře, korálové útesy a podmořský život si vás podmaní a velice rychle využijete nabídky ponoru, kterou poskytuje každá turistická oblast. Nabídka luxusních hotelů, komfortní ubytování a doprava jsou samozřejmostí. Cestovní agentura Rudolf Reisen zkrátka udělá vše proto, aby vaše exotická dovolená neměla chybu a vy si ji mohli naplno užít.