Buďte na pláži za hvězdu: Pořiďte si trendy plavky!

Bez ohledu na to, jestli se k vodě chystáte až v létě, nebo podstatně dříve – třeba v rámci first minute zájezdu, byste si měla udělat radost novými plavkami. Chcete-li u vody zazářit, přijměte fakt, že i plavky podléhají módním trendům a model, který byl ještě nedávno v centru pozornosti, může být zanedlouho totálně out. V prvé řadě byste si však měla uvědomit, jaký střih je ideální právě pro vaši postavu.

Dvoudílné plavky pro sebevědomé dámy

Pro koho jsou určeny klasické dvoudílné dámské plavky? Především pro ženy, které mají postavu typu „přesýpacích hodin“. Na druhou stranu neexistuje jediný důvod, proč by si je neměly pořídit majitelky jiných typů postav. U vody byste se měla cítit dobře – a pokud vám nejlépe padnou dámské dvoudílné plavky, pořiďte si je i navzdory tomu, že podle kritiků vaší postavě přísluší jiný střih.

Potřebujete něco zakrýt?

Pokud však máte pocit, že dámské dvoudílné plavky nejsou tím pravým ořechovým, sáhněte po jiném střihu. Možností je víc než dost a rozhodně se nemusíte bát, že zapadnete v davu. Chcete-li zakrýt bříško, zvolte jednodílné plavky nebo tankini. Jaký je mezi nimi rozdíl? Tankini se skládají ze dvou dílů a kombinují výhody obou typů plavek. Horní díl můžete kdykoliv vyhrnout!

Pořiďte si kvalitní model, nebudete litovat

Jistě znáte ten pocit, když vám plavky nesedí, případně již po několika dnech drží silou vůle. Shánět nové plavky na dovolené není příjemné, a proto byste se po nich měla poohlédnout u někoho, kdo nabízí prověřené a kvalitní kousky. Třeba v českém e-shopu www.daniela-pradlo.cz, který má skladem trendy plavky známých značek. Můžete je mít doma obratem a často i s nemalou slevou (ve výprodeji narazíte i na modely se 70% slevou!). A když vám náhodou nebudou sedět, jednoduše je vyměníte. Máte na to celých 14 dní.