Bouda Malá Úpa: Skvělé ubytování v Krkonoších

Jsou místa, která byla k dovolené předurčena. Pokud si potrpíte na relaxaci v čistém prostředí českých hor, nesmíte minout tradiční krkonošskou obec Malá Úpa, která se nachází nedaleko nejvyšší hory Sněžky. Se svou nadmořskou výškou (přes 1000 m n. m.) jde o ideální místo pro odpočinek během celého roku. Své zasloužené volno si užijete o to víc, když se ubytujete v Boudě Malá Úpa. Právě zde nasajete místní atmosféru plnými doušky a necháte hýčkat své tělo i smysly ve wellness zóně.

Ráj pro dospělé i děti

Bouda Malá Úpa snoubí cenovou dostupnost s nadstandardním komfortem. Ubytujte se v některém z 20 plně vybavených apartmánů a zapomeňte na starosti každodenní reality. Na své si přijdou i vaše chuťové pohárky, které budou hýčkat zkušení kuchaři ve vyhlášené restauraci. A aby toho nebylo málo, čekáte zde na vás i minigolf. Děti se zatím vydovádí na dětském hřišti, které vyrábí a distribuuje provozovatel krkonošského ubytování. Houpačky, skluzavky, trampolínu a další atrakce si děti zamilují. Za zmínku stojí také půjčovna koloběžek. Bouda Malá Úpa se chlubí doslova strategickou polohou. Najdete ji v centru obce, jen cca 100 m od nového lyžařského areálu Pomezky. Zároveň jde o ideální výchozí bod pro pěší výlet na Sněžku.

V apartmánech se budete cítit jako doma

Luxusně vybavené apartmány mají vlastní sociální zařízení, LCD televizor, chladničku a wi-fi připojení k internetu. Do boudy se pohodlně dostanete autem, které zaparkujete na přilehlém parkovišti hlídaném kamerovým systémem. Po vyčerpávajícím dni oceníte wellness Krkonoše s luxusní vířivkou až pro 6 osob a saunou.

Neochuzená kuchyně, na které si smlsnou i celiaci

Není nic příjemnější ho než začátek dne provoněný bohatou snídaní formou švédských stolů. Večer si vyberte ze dvou hlavních chodů a jistě vás potěší i přítomnost samoobslužného salátového baru. Restauraci můžete samozřejmě navštívit kdykoliv a vybrat si z široké nabídky teplých i studených pokrmů. Kuchaři vaří bez konvenience, takže se nedočkáte žádných polotovarů a kořenících směsí. Jinými slovy – kvalitní česká kuchyně, na kterou budete vzpomínat ještě dlouho. Na své si přijdou i celiaci, protože většinu pokrmů kuchaři na přání upraví do bezlepkové podoby. Dovolená v Malé Úpě předčí vaše očekávání. Poznejte krásy Krkonoš a vychutnejte si dovolenou na sto procent. Další informace o ubytování v Krkonoších najdete na www.boudamalaupa.cz.