Annaberg: Luxusní roubenky v Koutech nad Desnou

V souvislosti s horami a luxusem si většina lidí vybaví spíše Alpy než Jeseníky. Ale je to poněkud krátkozraký pohled, protože i u nás samozřejmě narazíte na velmi komfortní ubytování. Třeba na roubenky v areálu Annaberg. Čtyřhvězdičková stavení se nachází v Koutech nad Desnou a nabízí perfektní podmínky pro celou rodinu. Bez ohledu na období si dovolenou užijete naplno.

Je libo nedotčená příroda?

Kouty nad Desnou patří k vyhlášeným lokalitám. Pokud si potrpíte na klid a bezprostřední kontakt s krásnou přírodou, budete nadšení. Malebná krajina a čistý vzduch vám vykouzlí úsměv na rtech. Atmosféru harmonického prostředí umocňuje přítomnost říčky Hučivá Desná. Jinými slovy jde o ideální místo pro odpočinek těla i duše.

Stylovější ubytování nenajdete

Ideální dovolenou si každý představuje trochu jinak, ale ruku na srdce – jen málokdo si odepře komfort. V roubenkách se vám ho dostane víc než dost a s kapacitou až 16 osob jsou připraveny i na větší skupinky hostů. Bez obav můžete vyrazit s početnější partou přátel, ale stejně tak jen s partnerem a ubytovat se v samostatném apartmánu. V každém případě si užijete ubytování ve čtyřhvězdičkovém standardu. Dovolená v Koutech nad Desnou je jako únik do jiného světa. Zapomenete na každodenní starosti a přesunete svou mysl na mnohem klidnější místo. Na druhou stranu vám nikdo nebude bránit v občasné práci – v roubenkách nechybí vysokorychlostní wi-fi připojení.

Dovolená v rytmu odpočinku i sportu, na nudu čas nezbývá

Dovolená v Jeseníkách může mít mnoho podob. Vyrazíte-li do Koutů nad Desnou v zimě, budete si moct zalyžovat na nedaleké sjezdovce, a to i ve večerních hodinách – je totiž osvětlená. V areálu a okolí se však nebudete nudit ani po zbytek roku. Děti se mohou vyblbnout na moderním dětském hřišti s přírodní lezeckou stěnou a velkou trampolínou, (nejen) dospělí zase ocení přítomnost hřiště pro míčové hry. A v okolí se nachází množství atraktivních turistických cílů. Nedílnou součástí areálu jsou také venkovní vířivka, finská sauna, gril a vyhřívaný bazén. Chcete se o ubytování v roubenkách Annaberg dozvědět více? Fotogalerii a další informace najdete na roubenkyannaberg.cz.

Publikováno: 15. 02. 2019

Kategorie: Aktivní dovolená | Dovolená v ČR

Autor: Adam Rýdl

Tagy: apartmány nassfeld | ubytování nassfeld