...a je tu cyklistická sezóna 2012

Sotva roztály poslední ledové kry v místních brčálových rybnících, vyrojili se na cestách cyklisté. Motoristy nenávidění, ale věčně rozesmátí a vedle sebe jedoucí lidé budou cesty a chodníky okupovat do té doby, než zase napadne další sníh. A mnohé z nich neodradí ani to. Pokud patříte mezi milovníky ekologické dopravy s krycím názvem bicykl, určitě se už nemůžete dočkat dalšího víkendu, kdy si sami nebo s přáteli zajedete někam na hory, do přírody, případně na Masarykův okruh v Brně. Teď ale vážně, cyklistická sezóna je v plném proudu a byla by škoda nevyužít krásného počasí k menší či větší projížďce.

V teplácích na kolo nelez

Správný cyklista, byť amatér, se neobejde bez pořádného vybavení. Pokud jste si minulý rok, případně letos, pořídili nové kolo, byla by hanba jezdit v teplácích. Aby se vám jezdilo mnohem pohodlněji, kupte si pořádné sportovní oblečení a ukažte světu, že umíte šlapat jako Armstrong. Pokud se vám zdá vybavení v místní „cyklostore“ poněkud drahé, mohl by vám vyhovovat sortiment značkového oblečení na kolo od společnosti ELEVEN sportswear na eleven-sportswear.cz

Výbava správného cyklisty

Zajímá vás, bez čeho se během svých toulek na kole neobejdete? Velmi komfortní jsou cyklo dresy, cyklo bundy a cyklo kombinézy, které jsou pro pohyb na kole přímo stvořené. Vaše zpocené dlaně zase ocení cyklo rukavice. Nezapomeňte na cyklo návleky a další cyklo doplňky, které najdete třeba zrovna v e-shopu od ELEVEN sportswear.

Publikováno: 29. 03. 2012 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Aktivní dovolená

Autor: Adam Rýdl

Tagy: cyklistika | cyklo bundy | cyklo dresy | cyklo rukavice | cyklo výlety | cyklostezky | cyko doplňky