Čtyřhvězdičkový hotel Orsino - nejluxusnější ubytování u Lipna

Omrzela vás dovolená u moře a exotika a rádi byste letos strávili nezapomenutelné chvíle uprostřed české přírody? Možná vás zaujal náš tip na městečko Horní Planá, které se pyšní „strategickou“ polohou na břehu Lipna. Do Horní Plané proudí turisté v zimě i v létě a mají k tomu hned několik důvodů – perfektní lyžovačka na české i rakouské straně, okouzlující přírodní scenérie, spousta cyklostezek a dalších míst, kde se dá provozovat celá řada letních i zimních aktivit. A neměli bychom zapomenout ani na samotnou přehradu, na kterou nedají dopustit především milovníci vodních sportů.

V souvislosti s horní planou jsme zmínili také vyhledávaný hotel Lipno nad Vltavou – čtyřhvězdičkový Orsino, který představuje to snad nejkomfortnější možnost, jak se v u Lipna ubytovat. Dnes vám ho představíme v celé své kráse.

Čtyřhvězdičkový Hotel Orsino se chlubí třiceti luxusními a prostornými pokoji, mezi kterými nechybí ani jeden bezbariérový. Hotelový areál poskytuje pestré spektrum nadstandardních služeb, které si mohou návštěvníci užívat po celý rok.

Důvodů, proč se ubytovat právě v hotelu Orsino, je hned několik. Prim hraje komfortní ubytování, které vám poskytne dokonalé zázemí v případě, že budete nuceni trávit „pod střechou“ více času než je nezbytně nutné. Vzhledem k příjemnému prostředí a přítomnosti vlastního wellness centra s vnitřním bazénem vám náladu nepokazí ani několikadenní deštivé počasí.

Wellness Lipno vám přijde vhod zejména po dlouhém a náročném dni stráveném v okolní přírodě nebo na horách. Vaše tělo i duši zklidní některá z mnoha masáží na míru – částečná masáž vybraných partií nebo reflexní masáž nohou, která vychází z prastaré teorie o spojitosti mezi reflexními body a jednotlivými orgány. Kromě uvolňující masáže se můžete těšit také na finskou saunu a vířivku – obojí vyvedené tak, aby zapadly do celkového koloritu hotelu.

Potěšení budou také příznivci tenisu, na které v areálu čeká tenisový kurt a děti. Ty se mohou vyřádit na venkovním dětském hřišti s mnoha prolézačkami a atrakcemi.

V hotelu Orsino najdete útočiště i v případě, že hledáte ubytování Hochficht. Známý lyžařský areál se nachází pouze cca tři čtvrtě hodiny jízdy a rozhodnete-li jeho okolí navštívit v průběhu roku, můžete si dovolenou zpříjemnit výletem na některou z rozhleden (Alpenblick a Moldublick) a pokochat se výhledem na celé Lipno... O hotelu Orsino se dozvíte více na oficiálních stránkách www.hotelorsino.cz.