Odpočiňte si v jednom z nejlepších wellness v České republice!

Jak je to dávno, kdy jste naposledy zažili romantický víkend ve dvou? Nenechte se semlít každodenním stresem a nezabředávejte do stereotypu. Děti – pokud nějaké máte – dejte na hlídání k babičce a sbalte si jen to nejnutnější. Dopřejte si odpočinek v harmonickém prostředí Augustiniánského domu, který v lázeňském městě Luhačovice stojí více než sto let. Proč byste se měli vydat právě sem? Hlavním důvodem je perfektní wellness & spa centrum, které v České republice patří k nejlepším svého druhu.

Augustiniánský dům není jedním z mnoha hotelů. Pyšní se čtyřmi hvězdičkami a přívlastkem Superior, o čemž se přesvědčíte na vlastní kůži. Na zdejší vyhlášené Wellness & Spa centrum nedají dopustit odborníci ani návštěvníci. Zaplavete si ve vyhřívaném bazénu s protiproudem, užijete si relaxaci ve vířivce, očistnou kůru v sauně a parních lázních, necháte na svém těle tancovat šikovné ruce masérů a zažijete spoustu rituálů jako stvořených pro zamilované páry.

jp_augustiniansky_dum_mg_0205

Wellness pobyty se samozřejmě nemusí nést jen v duchu pobytu ve wellness centru. Součástí hotelu je také nově vybudovaná Zahrada 6 smyslů. Jak je zřejmé z jejího názvu, při procházce zapojíte všechny své smysly a prožijete netradiční, ale velmi příjemné chvilky. V altánu si zahrajete na různorodé hudební nástroje, u dřevěných luceren nasajete líbezné vůně, v Labyrintu otestujete zrakové schopnosti a chuťové buňky potěšíte v hotelové zahrádce.

img_9932

Když už jsme zmínili chuťové pohárky, ty vaše zažijí nirvánu v hotelové restauraci Symfonie. Menu je doslova nabité regionálními i mezinárodními specialitami a dokonalý gurmánský zážitek umocní výhled do okolní přírody.

Na své si přijdou i sportovně založení jedinci. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází moderní sportovní areál.

Nezbývá, než si vybrat některý z výhodných balíčků a vyrazit na nezapomenutelný wellness pobyt!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *