Dovolená na jachtě: Splňte si letos tajný sen

Milujete nevšední zážitky a rádi si je dopřáváte během dovolené? V tom případě by vaše letošní mohla probíhat následovně... Představte si, že ji s rodinou nebo partou nejbližších přátel strávíte na jachtě. Je to váš nesplněný sen? Tak směle do toho, dovolená na lodi už dávno není pro „horních deset tisíc“!

Jachta vám dá svobodu

Proč zůstávat na jediné pláži, když jich můžete během dovolené vystřídat hned několik? Poplujete podél pobřeží a navštívíte nespočet atraktivních míst. Pamětihodnosti, přírodní parky, známé kluby a diskotéky... Anebo zakotvíte v opuštěné laguně, kde budete nasávat ticho a klid. Možností je spousta a díky jachtě získáte obrovskou svobodu. Co se týče ceny za pronájem lodí, není nikterak závratná. Tedy na první pohled možná ano, ale vydělte ji počtem účastníků. Najednou není tak vysoká, ba naopak plně srovnatelná s klasickou dovolenou v hotelu. Jenomže tam nezažijete to, co na palubě jachty.

S kapitánem, i bez něj

Rozhodnete-li se pro dovolenou na lodi, měli byste se rozhodnout, jestli ji budete řídit svépomocí, nebo využijete služeb profesionálního kapitána. Složení kapitánských zkoušek není složité a už vůbec ne časově náročné. Na druhou stranu – mít u kormidla větrem ošlehaného mořského vlka není nikdy na škodu. Rozhodnutí je jen na vás, ale berte na vědomí, že pronájem jachty s kapitánem dnes patří mezi standardní služby.

S pronájmem lodi vám pomohou odborníci z firmy Zindulka

Dobře, ale na koho se obrátit, pokud osobně neznáte žádného majitele jachty? Neriskujte a rovnou zamiřte k odborníkům, kteří se zprostředkováním pronájmu zabývají před 20 let. Zindulka je největší a nejznámější česká společnost, která nabízí široké spektrum nadstandardních služeb a v neposlední řadě velmi příjemné ceny. Jako jediná charterová společnost umožňuje klientům složení velmi nízké zálohy ve výši pouhých 15 %. Obvyklá záloha za loď se přitom pohybuje kolem 50 %... Zindulka se postará o vaši maximální spokojenost. Nechte si poradit při výběru jachty, najměte si kapitána a těšte se z drobností jako je zasílání informací o počasí formou SMS... A to je teprve začátek. Díky profíkům z firmy Zindulka se vaše vysněná dovolená na jachtě promění v realitu. Více na www.zindulka.cz.