Splňte si sen o luxusní dovolené. Budou to Seychely, nebo Mauricius?

Jste nároční a toužíte po luxusní dovolené v exotické destinaci? Co byste řekli na Maledivy nebo Mauricius? Pokud jste si doposud mysleli, že jde o finančně nedostupnou záležitost, nenechte se mýlit. S cestovní kanceláří Kubík Travel zažijete nezapomenutelnou dovolenou v ráji za přijatelné peníze!

Proč vyrazit na Seychely?

Seychely jsou symbolem exkluzivity. Představte si, že vystoupíte z letadla a nadechnete se horkého a mokrého vzduchu. Ano, přesně tak voní exotika, kterou zažijete jen na několika málo místech. Sto patnáct ostrovů, které se rozkládají v Indickém oceánu výhodně od Afriky, nabízí úžasnou podívanou, na kterou budete vzpomínat celý život. Čarokrásné pláže, pralesy s vodopády, harmonické čajové plantáže a úchvatné pohledy na svahy s bující vegetací – to je jen zlomek toho, co zažijete během cestování na Seychelách.

Proč se vydat na ostrov Mauricius?

Mauricius je ostrov vulkanického původu, který se, stejně jako Seychely, nachází v Indickém oceánu. I zde vás učaruje tyrkysově průzračná voda, hřmění vodopádů v pralesích, jakožto i příjemné tropické počasí, které zde panuje celoročně. Mauricius obklopují korálové útesy, které jsou jako stvořené ke šnorchlování. K dalším důvodům, které by vás mohly přesvědčit právě pro tuto destinaci, patří příjemní obyvatelé, rozmanité náboženské památky a v neposlední řadě vyhlášený rum.

Kubík Travel myslí na všechny

Ať už vaše volba padne na Seychely, Mauricius nebo jinou exotickou destinaci (v nabídce nechybí Maledivy, Thajsko, Kuba a další), budete si moct vybrat mezi levnými, luxusními a netradičními zájezdy. Exotické zájezdy si drží příjemné ceny po celý rok – takže je jen na vás, jestli vyrazíte nyní nebo si výlet za teplem necháte až na zimu. Další informace najdete na www.kubiktravel.cz.