Proč si kupovat lyže, když si je můžete celoročně půjčit?

Před každým nástupem zimní sezony zvažujete investici do vlastních lyží či snowboardu? Pokud máte děti, o to je rozhodování těžší. Neboť rychle rostou a to znamená kupovat nové lyžařské vybavení každý rok až dva. Ideální řešení nabízí půjčovna lyží, kde si můžete zapůjčit lyže nejen na dobu zimní dovolené, ale dokonce i na jeden nebo dva roky.

Nové a kvalitní vybavení

Už odzvonilo půjčovnám nabízejícím omlácené nemoderní lyže, se kterými jste se styděli vyjet na svah. Půjčovna lyží v současné době nabízí to nejmodernější vybavení nejlepší kvality. Půjčovna totiž každý rok svůj sortiment obměňuje, takže lyžování na těchto lyžích bude radostí. Těšit se můžete na osvědčené značky Atomic a Salomon. Nadšenci skialpiningu si též přijdou na své. V půjčovně naleznou kompletní skialpové vybavení včetně bezpečnostních prvků a batohů.

Široká nabídka snowboardů

Půjčovna snowboardů má také co nabídnout. Můžete si zapůjčit celé snowboardové komplety, nebo jen pouze prkna, boty či další doplňky. Samozřejmostí jsou snowboardy pro děti, začátečníky i pokročilé. V rámci testcentra vyzkoušejte snowboard srovnatelný se špičkovými snowboardy našich profesionálních snowboardistů.

Perfektně připravené lyže

Servis lyží pro vás zajistí perfektně seřízené lyžařské vybavení. Potřebujete seřídit lyže urgentně? Pak využijte expresní servis, díky kterému budete mít vše hotové v rozmezí 2-6 hodin. Servis používá ke své práci švýcarské stroje Montana, proto se spolehněte na tu nejlepší kvalitu. Navíc, pokud si u CZ SKI pořídit vlastní lyže či si je půjčíte, získáte seřízení lyžařského vybavení zdarma. Rozhodli jste se půjčit si lyže na jeden až dva roky? Během této doby je možné si vybavení vyměnit za jiné nebo jinou velikost. To vše v rámci velmi příznivé výpůjční ceny.