Online hry aneb když venku prší

Ne každý víkend nebo volné odpoledne přeje výletům a vašim oblíbeným outdoor aktivitám. Pokud se doma nudíte a nemáte zhola nic na práci, zabavte se hraním počítačových her. Ty už po několik desítek let patří k nejlepším formám zábavy a tíhnout k ní nejen mladší, ale i starší ročníky. Jestliže doma nemáte po ruce žádnou komerční krabicovku, nevadí. Počítačové hry si můžete zahrát i zdarma, bude vám k tomu stačit pouze internet. A vzhledem k tomu, že čtete tento článek, nespíše s připojením nebudete mít problém. Pojďte se s námi podívat, proč jsou počítačové hry tak atraktivní!

Vyberte si online hry podle toho, co vás baví

Každý člověk je úplně jiný a stejně tak je tomu i u online her. Na internetu jsou online hry všech možných žánrů, takže si může vybrat opravdu každý. Pro milovníky střílení jsou připraveny akční hry, zatímco pro přemýšlivé typy zase hry logické. Sportovní fanoušci se mohou vžít do role motokrosového závodníka, hokejisty nebo kteréhokoliv jiného sportovce. Obrovská výhoda online her je v tom, že nemusíte vůbec nic instalovat. Hry se hrají v prohlížeči, což vám ušetří spoustu času, ale i nervů s instalací. Navíc jsou hardwarově nenáročné a spustíte je prakticky na všch počítačích s internetem.

Místo, kde najdete top onlinovky

Určitě vás bude zajímat, kde si můžete zdarma zahrát nejlepší hry online a královsky se u toho pobavit. Vaší pozornosti by rozhodně neměl uniknout portál hry.cr, který je nabitý hrami ze všech různých kategorií. Zahrajte si vaše oblíbené hry a zapomeňte na to, že se venku žení všichni čerti. Pozvěte domů kamaráda a zapařte si s ním hry určené pro dva hráče. A to si pište, že tady zábava teprve začíná. Hry pro dva hráče jsou totiž ještě zábavnější, než ty pro jednoho. Tak rychle přestaňte číst a některou si pusťte!

Publikováno: 02. 04. 2012

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam Rýdl

Tagy: hry | hry online | hry zdarma | hry.cr | online hry