Umocněte své zážitky z dovolené v Jižních Čechách v rodinném penzionu U Cara

u caraPodzim je ideální období na návštěvu historických pamětihodností. A kde jinde jich najdete více než v Jižních Čechách? Na vysedávání u televize budete mít v zimě času dost. Využijte velkorysou nabídku přívětivého počasí a vydejte se se svou rodinou či přáteli do Českého Krumlova, Hlubké nad Vltavou nebo třeba do Zlaté Koruny. Míst, která stojí za vidění, je v jihočeském regionu víc než dost. V každém případě se ubytujte v Českých Budějovicích, které zaujímají „strategickou“ pozici. Statutární, správní a kulturní metropole má co nabídnou i sama o sobě a navíc to z ní budete mít „co by kamenem dohodil“ do všech zmíněných historických center. Chcete-li si svou podzimní dovolenou užít na sto procent, nepodceňujte výběr ubytování. A preferujete-li domáckou atmosféru před anonymním hotelem, vsaďte na vyhlášený rodinný penzion U Cara.

Pokoje jako ze škatulky

Penzion v Českých Budějovicích disponuje pěti dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky. Celková kapacita je až 16 míst, což je tak akorát na to, aby se nevytratila ona pověstná rodinná atmosféra. Interiér je velmi příjemný a v pokojích nechybí nic, bez čeho si nedokážete představit dovolenou. Vkusný nábytek, wi-fi připojení a samozřejmě i vlastní sociální zařízení. A pokud vám bude přeci jen něco scházet, zaměstnanci vám rádi pokoj dovybaví.

Gurmáni si přijdou na své

Vařit si můžete sami, nicméně proč byste to dělali, když je součástí penzionu také restaurace? A ne jen tak ledajaká, místní kuchaři totiž používají výhradně nejkvalitnější suroviny a nikoliv náhražky a levné napodobeniny. V menu najdete chutné slané i sladké pokrmy a na své si přijdou také vegetariáni a milovníci zákusků. Atmosféru umocňují tři akvária, která se líbí především dětem.

Skvělé místo pro oslavu i firemní akci

Chcete znát další důvody, proč byste se měli ubytovat právě U Cara? Co třeba salonek, který je jako stvořený pro pořádání oslav, svateb nebo firemních akcí? A pokud vám kapacita salonku nebude stačit, můžete si rezervovat rovnou celou restauraci s kapacitou až 90 míst. V teplejších měsících lze pobývat také na zahrádce, kde je dalších 35 míst. Suma sumárum, penzion České Budějovice U Cara je vskutku příhodným místem pro pobyt. Fotogalerii, jídelní lístek a další důležité informace najdete na webových stránkách www.ucara.cz.