Navštivte největší aquapark ve Východních Čechách

Milujete plavání a nestačí vám voda jenom v létě? Chcete si vychutnat vodní radovánky i za podzimních plískanic, prvních mrazíků nebo dokonce sněhové nadílky? Navštivte největší aquapark ve Východních Čechách. Čeká na vás spousta atrakcí. Na své si zde přijde skutečně každý od žen, které touží po příjemné relaxaci poblíž vody až po aktivní plavce, kteří závodním tempem ukrajují jeden bazén za druhým. Aquacentrum nabízí zázemí pro všechny věkové skupiny bez ohledu na tělesnou zdatnost.

Wellness pro harmonizaci duše a těla

Chcete-li spíše odpočívat a harmonizovat svoje tělo a duši, potom je právě pro vás stvořena sekce wellness. Tradiční pobyt ve finské sauně je základem, ale vy si můžete vyzkoušet i sněhovou komoru s -10°C, infrakabinu, solnou lázeň nebo sluneční louku pro zdravé opálení.

Fitness na posílení tělesné kondice

Jestliže jste nabití energií a máte chuť si zasportovat, potom využijte fitness centrum na ploše 350 m2. Ve čtyřech zónách si můžete vyzkoušet nejrůznější posilovací aktivity včetně rotopedů nebo veslařských trenažérů. Závěr vašeho tréninku může patřit relaxačnímu plavání.

Trénujte v nejmodernějším bazénu v Čechách

Pokud plavete výborně a potřebujte si zatrénovat, rozhodně nevynechejte 50 m bazén, který je nejmodernější v Čechách. Splňuje všechna kritéria pro závodní plavce, ale i kondiční a rekreační sportovce. Je jediným bazénem v Čechách, který disponuje závodními nášlapnými bloky dodávanými firmou Omega. Tyto startovní bloky jsou standardem na evropských i světových plaveckých soutěžích.

Překonejte strach v plavecké škole

Pokud jste se nyní lekli, že centrum je pouze pro zdatné a závodní plavce, jste na velkém omylu. Nebojte se ani v případě, že si svým plaveckým uměním nejste příliš jisti. Právě pro vás je zde i plavecká škola, kde vám zkušení instruktoři pomohou překonat strach z vody.