Anti-covidová terapie v roubenkách Roubal

V letošním roce nemají Češi na růžích ustláno. Riziko nákazy koronaviru nad všemi visí jako Damoklův meč, a tak není divu, že jsou lidé nervózní a podráždění. Nikdo neví dne, ani hodiny, kdy se zařadí do řad pozitivních a je jen sázkou do loterie, jak u něho bude nákaza probíhat. Žít dlouhodobě se strachem není příjemné pro nikoho. A přestože možností, jak si psychicky „vorazit“ ubývá, je nejlepším způsobem, jak se před covidem ukrýt, cesta mimo civilizaci. Nemusíte se stát poustevníkem, abyste mohli prožít zasloužilý čas v panenské přírodě a měli pro sebe kus vlastního soukromí. Ideální zázemí v této nelehlé době vám poskytnou roubenky Roubal v Krkonoších. Luxusně vybavená Chalupa Roubalka v obci Černý Důl nabízí luxus i komfort a hlavně je zárukou naprostého soukromí. Objekt se pronajímá jako celek, takže nehrozí, že byste se potkávali v recepci, v restauraci nebo na schodišti s cizími lidmi, jako je tomu v hotelech.

​Krkonošské deja´vu

Tradiční roubenka Roubalka je postavena na klidném místě u řeky s výhledem do korun stromů. Stane se tak oázou klidu a pohody, kde vás nikdo a nic nebude rušit. Zažít zde podzim se svými pestrými barvami, znamená prožít emoční deja´vu. Nejenže se v naprostém klidu uvolníte a uklidníte, ale zároveň se zde budete cítit v bezpečí a mozek začne pracovat beze stresu. Čeká na vás stylově zařízený interiér, který je zařízen v kombinaci dřeva, kamene a skla. Kuchyň s obývacím prostorem je koncipována v duchu klasické dřevěnice s moderními prvky. Dominantou místnosti jsou velká zelená kachlová kamna, která jsou zdrojem nezaměnitelného tepla z hoření. Usadit se můžete v kožené sedačce a popít u stylově obloženého baru. Natočíte si vychlazené pivo z dobové pípy, ugrilujete si steak na terase a nebo si uvaříte jídlo v plnohodnotně vybavené kuchyni. Dovolenou si můžete zpříjemnit hrou na klavír, který je umístěn v lodžii nad roubením.

​Probuďte své vlohy i vášně

Roubenka Roubalka nabízí mnoho možností, jak zde prožít den. Na podzim se přímo nabízí turistika, houbaření, nordic walking, cyklotoulky nebo specifické aktivity, jako je malování či meditace. Krkonoše inspirují k mnoha činnostem a podporují kreativitu i fantazii. Dokáží ve vás probudit zapomenuté vlohy nebo skryté vášně. Odpoledne i večery si pak můžete vychutnat v sauně a poté si dát koupel ve samostatně stojící smaltované vaně se sklenkou vína v ruce. Vydejte se do Černého Dolu a vyzkoušejte si, jaké je to žít v domě, který vás nadopuje dobrou náladou a pozitivní energií. V případě, že se do něj zamilujete, můžete si podobný postavit. Největší zkušenosti s výstavbou má provozovatel Kompletní stavby Roubal s r.o., jenž dodá stavby na klíč, včetně dobového krkonošského nábytku. Martin Roubal je předním dodavatelem klasických dřevostaveb pro oblast Krkonoš, ovšem své služby nabízíme po celém Česku.

Publikováno: 03. 04. 2021

Kategorie: Dovolená v ČR | Dovolená v zahraničí

Autor: Adam Rýdl