Máte potíže s výběrem dárků? Poradíme vám!

Chystáte se na toužebně očekávanou narozeninovou párty a nechcete si utrhnout ostudu s dárkem, který přinesete oslavenci? Je těžké být za každou cenu originální, když vybíráte dárek několikrát do měsíce. Rozvětvená rodina a mnoho přátel znamená neustálé oslavy a i kreativní jedinci si sem tam neví rady. Pojďme se proto spolu podívat na dárky, které se budou oslavenci zaručeně líbit a vás nevyjdou příliš draze. Kabát nechte na věšáku, vybírat budete z pohodlí vašeho křesla.

Originální a nezapomenutelné

Výběr dárků k narozeninám může být legrace. Stačí si zapnout internetový prohlížeč a naťukat adresu některého z obchodů, jež se specializuje právě na originální dárky. Nechcete-li v tom mít guláš, ujasněte si, zda chcete oslavenci věnovat něco „hmotného“, nebo naopak zážitek. Vše má své pro a proti a v prvním případě riskujete, že obdarovaný danou věc založí do kouta a víckrát se na ni nepodívá (pomineme-li to, že dárek za několik let přemístí do krabice, která poputuje rovnou na půdu). Netradiční dárky v podobě zážitků jsou většinou opravdu nezapomenutelné, považte sami – bungee jumping, tandemový skok padákem či welness víkend. Při výběru však musíte dbát na to, abyste zvolili adekvátní dárek – morous den na farmě neocení a křehká žena jízdu Hummerem také ne (i když o tom by se dalo polemizovat).

Nejoblíbenější dárky?

Asi budete zklamaní, ale žádný dárek nejde s určitostí označit za ten nejoblíbenější. Existují žebříčky, podle kterých se můžete při výběru dárku orientovat, ale opět platí, že je na místě jistá obezřetnost. Nekuřák se bude nad dekorativní sadou doutníků tvářit poněkud rozpačitě, nemyslíte? Nebudeme však chodit kolem horké kaše a nasměrujeme vás na místo, kde se vám stoprocentně podaří vybrat ten správný dárek pro kamarádku, manžela či tchyni. Obchod-s-darky.cz je plný úžasných věcí a některé z nich si pravděpodobně koupíte i pro sebe. Antistresové prso, lasový držák na víno či golf na WC nenechá žádného muže chladným. Ženám se jistě zalíbí kvetoucí čaj nebo masážní lávové kameny. Vše pečlivě rozděleno do kategorií tak, aby se vám pohodlně vybíralo.