Mánie s názvem RC modely

Vzpomínáte si ještě na to, jak jste jako malí toužili usednout za volant formule 1, případně silného vozu, který vyhrává jednu really za druhou? Nejste sami, většina kluků (ale i holek) si zamiluje vše, co má alespoň dvě kola a motor. Postupem času od svých snů upouštíme a jen hrstce z nás se podaří proniknout do skutečného rychlých vozů a adrenalinových závodů. A pak jsou tady tací, kteří si sice za volant několikasetkoňové bestie nesednou, ale odpočívají jim na poličce detailní repliky, které se dokáží pěkně rozhýbat. Ano, řeč nebude o ničem jiném, než o populárních RC modelech, které si drží popularitu několik desítek let. Možná byste si své autíčko na ovládání měli pořídit i vy!

Vítejte ve světě RC modelů

RC modely aut jsou fenomén, který si získal srdce milionů kluků i jejich tatínků. Důvod, proč jsou auta na dálkové ovládání tak populární, je jasný. S obyčejným modelem bez motoru nezažijete ani zlomek toho, co vám mohou nabídnou kvalitní RC modely se silným motorem. Slovo kvalitní zde není jen tak – sáhnete-li po levné alternativě od asijských trhovců, zbytečně vyhodíte několik set korun. Profesionální RC auta stojí několik tisíc, ale i desítek tisíc korun, za což však nabízí obrovskou porci zábavy, která nikdy nekončí. Jsou vybavena silnými spalovacími motory, ale i elektromotory a můžete je poslat i několik set metrů daleko. Navíc vypadají, jako by z oka vypadly originálům, což ocení nejen skalní fanoušci.

RC modely s tradicí

Uvažujete-li nad svým prvním RC modelem, případně chcete rozšířit svou sbírku, obraťte se na peckamodel.cz. Prodejce se prodejem RC modelů a veškerého příslušenství zabývá již od roku 1990, což je dostatečná doba na to, aby mohl nabídnout více, než konkurence. V e-shopu máte možnost nakoupit silniční, tedy on-road vozy, ale i oblíbené off-roady. Milovníci unikátních automobilů přivítají tuningové doplňky, které jejich mazlíčky odliší od sériových RC modelů. Pokud si s výběrem prvního RC vozidla nevíte rady, obraťte se na ochotnou zákaznickou podporu.

Publikováno: 08. 06. 2012

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam Rýdl

Tagy: náhradní díly na rc | rc auta | rc modely