Toužíte po nezapomenutelné dovolené? S německou cestovkou ušetříte až 40 %!

exotická dovolenáKdo jednou objeví krásu cestování, zjistí, že není nic lepšího, než si sbalit to nejnutnější a vyrazit vstříc novým zážitkům. Aneb jeto právě poznávání dalekých krajů a cizích kultur, které nás obohacuje na duši. Na druhou stranu se neobejdeme bez materiálního bohatství – bez peněz se totiž cestuje velmi špatně. Jenomže co si počít v případě, kdy domácí prostředí nemůžeme vystát, začnou nás vábit kraje vzdálené tisíce kilometrů daleko, ale nemůžeme si to dovolit? Řešení je prosté – cestovat s německou cestovní kanceláří. Nejenže ušetříte spoustu peněz, zároveň dostanete výrazně kvalitnější služby. Zajímají vás podrobnosti?

Proč cestovat s německou cestovní kanceláří?

Cestování s německými CK je optimální volba pro každého, kdo si chce za přijatelné peníze užít pořádnou porci exotiky. Německé cestovky nabízí mnohem pestřejší spektrum zájezdů, a to až o 40 % levněji než tuzemské kanceláře. Co za tím vězí? Konkurence na německém trhu je velmi vysoká, což se projevuje právě na cenách a kvalitě služeb. A zatímco v minulosti byly možné odlety pouze z Německa či Rakouska, nyní lze letět i z Prahy.

Exotika i klasika, můžete se vydat kamkoliv

Pokud jste nikdy nezažili dovolenou s německou cestovní kanceláří, pravděpodobně si nedokážete představit rozdíl. Zázemí, které jsou schopni naši západní sousedé zajistit, opravdu stojí za to. Ceny last minute zájezdů jsou ve srovnání s nabídkami tuzemských cestovek neuvěřitelně nízké. Za zmínku stojí také mnohem širší záběr destinací. Můžete se vydat na Kubu nebo Dominikánskou republiku a užívat si uvolněnou atmosféru slunného Karibiku. Jen vy, sněhobílé pláže a křišťálově čisté moře. Anebo vyrazíte opačným směrem na exotickou Srí Lanku, do Thajska či jiné populární asijské destinace. S německými CK se samozřejmě dostanete levněji i do méně exotických míst. Bulharsko, Egypt, Řecko, Itálie... stačí si vybrat a můžete vyrazit. Ucelenou nabídku najdete na www.airstop.cz.

Publikováno: 17. 03. 2015

Kategorie: Last minute | Zábava a volný čas

Autor: Adam Rýdl

Tagy: dovolená s německou ck | zájezdy s německými ck