Last minute - dovolená snů za přijatelné peníze

Lákají vás dokonalé thajské pláže, uvolněná atmosféra Karibiku či pobyt v luxusním hotelu na Kanárských ostrovech? Máte-li letos hlouběji do kapsy, případně se vám nechce za pobyt zaplatit astronomickou částku, počkejte si, až na něj cestovní kancelář vyhlásí slevu. Last minute patří k nejoblíbenějším zájezdům vůbec a můžete díky nim ušetřit desítky tisíc korun. Každá mince má ale dvě strany a ani last minute není bez chybičky. Pojďte se s námi podívat na všechny klady a zápory zájezdů „na poslední chvíli“ a budete moudřejší.

Last minute – jsou skutečně pro každého?

Na úvod si je třeba ujasnit, že last minute dovolená není nijak „okleštěná“ a můžete se těšit na plnohodnotný servis, který dostanou i ti, kteří si zájezd zaplatili za plnou cenu. Důvod, proč cestovní kanceláře nabízí pobytové last minute zájezdy s ohromnou slevou, je prostý. Zůstanou-li na konkrétní dovolenou volná místa, je pro cestovku výhodnější prodat je za nižší cenu. Výsledkem jsou exkluzivní pobyty se slevami v řádu několika desítek procent. Chystáte-li se na dovolenou s celou rodinou, můžete ušetřit skutečně zajímavou sumu. A nevýhody? Cestovky vyhlašují last minute několik dní před odletem a ne každý si může v tak krátkém časovém horizontu zažádat o dovolenou. Navíc není jisté, zda bude na konkrétní pobyt last minute vyhlášen. Často se tak stává, že na něj potencionální zájemci čekají několik týdnu a nakonec si musí vybrat jiný termín či destinaci.

Na dovolenou s New-Travel.cz

Jeden z největších českých internetových prodejců nabízí opravdu bohatou nabídku last minute zájezdů. Se slevou se můžete podívat do téměř třiceti zemí na celém světě a užít si dovolenou, kterou byste si letos pravděpodobně nemohli dovolit. I přesto, že je nabídka pobytů do značné míry omezena, obsahuje takové destinace, jako je Kuba, Mauricius, Seychely či Tanzanii. Zájezdy lze samozřejmě rezervovat i online, pěkně z pohodlí vašeho domova.