Jan Maria: Luxusní hotel v Ostravě vyrostl v místě bývalé šachty

V současné době se sice v hotelu mohou ubytovat pouze osoby, které jsou na služební cestě nebo na základě výjimky nařízené Vládou ČR, ale restrikce nebudou trvat věčně a snad brzy již budeme svobodně cestovat. A jakmile k rozvolnění dojde, měli bychom si znovu nabyté svobody užívat plnými doušky. My pro vás máme tip na velmi komfortní ubytování ve městě přezdívaném Český Detroit. Jan Maria je luxusní hotel v Ostravě a vznikl v místě bývalé šachty. Zdejší unikátní atmosféra vás dokonale pohltí.

Proč navštívit Ostravu?

Pokud vás momentálně nenapadá, proč si udělat výlet právě do Ostravy, oprostěte se od předsudků. Někdejší ocelové srdce republiky již dávno neplatí za čistě průmyslové centrum, naopak prochází neskutečnou transformací a návštěvníkům servíruje nespočet atraktivních příležitostí k provozování pohybových aktivit, kulturnímu životu i obdivování pamětihodností. A samozřejmě nesmíme zapomínat na aspekt zábavy. Ostrava před pandemií žila naplno a brzy se opět probudí k životu. Mimo jiné jde o vynikající výchozí bod pro výlety po širokém okolí Moravskoslezského kraje.

Ubytování i restaurace v hotelu Jan Maria jsou TOP

Hotel Ostrava Jan Maria je logickou volbou každého náročného turisty. Chcete-li si během pobytu ve statutárním, krajském a univerzitním městě užít naplno, v podstatě nemáte jinou možnost. V případě impozantního komplexu navíc nejde jen o stylově zařízené pokoje, ale také o vytříbený jídelní lístek v přidružené restauraci. Restaurace Ostrava nabízí gastronomické pochoutky z kvalitních regionálních surovin a její nezaměnitelný interiérový design umocňuje gurmánský zážitek na maximum.

Hotel Jan Maria navštívil také náš buranský prezident Miloš Zeman.

Kdybyste svůj pobyt v Ostravě smrskli na relaxaci v hotelu (což by byla, vhledem k barvitosti města, velká škoda), nelitovali byste. Hotel disponuje wellness zónou zahrnující privátní whirlpool. Vířivka Ostrava, kterou si můžete užít třeba po absolvování bowlingu nebo tréninku ve fitku, odbourá veškerý stres a dává zapomenout na běžné starosti. Další informace o hotelu Jan Maria a aktuální pobytové balíčky najdete na jan-maria.cz.