Hotel pro rodiny s dětmi, kde lze strávit příjemné okamžiky

Když jsem s manželem hledala vhodný hotel pro rodiny s dětmi v České republice, nečekala jsem, jak složitý úkol to bude. Málokterý hotel nabízí zázemí nejen pro dospělé, nýbrž také pro děti, a to včetně aktivit, které by děti mohli bavit. Řada hotelů se totiž pouze tváří tak, že pro rodiny s dětmi je tím nejvhodnějším místem, ovšem opak je pravdou. Jediný hotel, který naprosto splňoval naše požadavky, byl hotel TOP Benecko, který nás oslovil hned z několika podstatných důvodů.

Hotel pro rodiny s dětmi nás naprosto uchvátil

Tento smyslný hotel pro rodiny s dětmi nás naprosto uchvátil. Krásné pokoje s bezdrátovým WiFi připojením, které je po celém hotelu zcela zdarma, naprosto výtečná kuchyně, vybavené hřiště, zahrada, na které se dá grilovat, společenská místnost, kam jsem s mužem chodila každý večer, když děti samou únavou spali jako zařezaní a mnoho dalšího, co nám hotel po dobu našeho pobytu nabídl, nás naprosto dostalo. Nemluvím o letních večerech u dobrého jídla a pití, které jsme si s mužem doslova nemohli vynachválit.

Čerstvý vzduch přímo vybízel k cyklovýletům

Čerstvý vzduch, který nás na místě obklopoval a který se nedal srovnávat s podnebím v Praze, doslova vybízel k cyklovýletům i  pěší turistice. I díky těmto možnostem byl pro nás tento hotel pro rodiny s dětmi naprosto dokonalou volbou, kterou rozhodně v budoucnu ještě minimálně jednou zopakujeme. Mimo jiné byla v hotelu zajištěna také půjčovna kol, a dokonce i koloběžek, které jsme jeden den rovněž využili.

Pobyt se nám naprosto líbil

Celý pobyt na tomto skvělém místě se nám naprosto líbil. Snídaně, které byly formou bufetu a které byly mimo jiné naprosto dokonalé, bych si klidně dopřávala i po návratu domů. Rovněž jsme si nemohli vynachválit krásné animační programy pro děti, které rovněž předčily naše očekávání. Není tedy rozhodně vyloučeno, že se na toto přenádherné místo, kterému vévodí hotel pro děti opět jednou zase vydáme.

Publikováno: 01. 08. 2020

Kategorie: Dovolená v ČR | Zajímá vás

Autor: Adam Rýdl

Tagy: dámské dvoudílné plavky | plavky trendy 2018 | trendy plavky