Podnikejte bez obav s chytrým pojištěním

Vlastníte firmu a hledáte spolehlivé pojištění, které vás ochrání před nečekanými riziky? Pak navštivte ostravskou pobočku Kristýny Krejčí, která vám pomůže sestavit chytrou pojistku na míru vašim potřebám.

Jaká pojištění můžete potřebovat?

Pojištění majetku od Allianz Ostrava kryje širokou škálu rizik, od poškození budovy a vybavení až po krádež materiálu nebo osobních věcí vašich hostů. Díky široké nabídce produktů si na ostravské pobočce vyberete pojištění, které perfektně sedne vašemu podnikání. Nechybí ani Allianz pojištění auta či životní pojištění.

Nepodceňujte ani pojištění odpovědnosti za škodu. Škody způsobené provozní činností nebo vadou výrobku se mohou vyšplhat do astronomických výšin. Spolehlivé pojištění od Allianz vás ochrání před finančními těžkostmi v případě nepříjemné události.

Při výběru pojištění Ostrava se neřiďte pouze cenou. Zaměřte se na úroveň krytí, spoluúčast a rozsah pojistného krytí. Nejlevnější varianta nemusí být vždy tou nejlepší volbou. Specialisté na pojištění vám pomůžou vybrat pojištění, které vám poskytne maximální ochranu za rozumnou cenu. Za pozornost stojí například Allianz PLUS.

Kromě výběru produktu se zaměřte i na výběr spolehlivé pojišťovny. Allianz vám kromě úhrady škody poskytne i právní služby a ochranu proti neoprávněným nárokům.

Nechcete si s nastavením pojistky lámat hlavu? Tým Kristýny Krejčí je tu pro vás. Díky podrobným informacím o vašem podnikání vám sestaví pojistku na míru, která vás ochrání za každé situace. Domluvte si nezávaznou schůzku na ostravské pobočce a zajistěte si klidný a bezstarostný chod vašeho podnikání.

Pobočka Kristýny Krejčí v Ostravě

Pobočka Kristýny Krejčí v Ostravě se specializuje na pojištění podnikatelů Allianz. Nabízí širokou škálu produktů od renomované pojišťovny Allianz, které kryjí různá rizika a specifika firem z nejrůznějších oborů.

Tým pobočky:

Kristýna Krejčí se pojišťovnictví věnuje od roku 2009. Začínala jako pracovnice u přepážky v Allianz pojišťovně, kde získala cenné zkušenosti. Postupně se vypracovala a začala své znalosti předávat kolegům, které do Allianz přivedla.

V současnosti má Kristýna Krejčí vlastní tým konzultantů Allianz pojišťovny.

Výsledky pobočky:

  • Pobočka spravuje více než 43milionový kmen v aktivních pojistných smlouvách.
  • Stará se o více než 2 400 klientů napříč celou Českou republikou.
  • Portfolio pobočky zahrnuje přes 5 000 smluv.

Proč si vybrat pobočku Kristýny Krejčí?

Individuální přístup: Pobočka se podrobně seznámí s vaším podnikáním a jeho specifickými požadavky.

Profesionální poradenství: Pobočka vám pomůže vybrat pojištění, které vám poskytne maximální ochranu za rozumnou cenu.

Spolehlivost: Allianz je renomovaná pojišťovna s dlouholetou tradicí a silným finančním zázemím.

Komplexní servis: Pobočka vám kromě úhrady škody poskytne i právní služby a ochranu proti neoprávněným nárokům.

Publikováno: 14. 03. 2024

Kategorie: Zajímá vás

Autor: Nikol Moravcová