Bojíte se děti poslat na tábor? Pošlete je na snadný tábor!

Také si děláte starosti nad tím, co budou vaše děti dělat během letních prázdnin? Rodičům bohužel s posledním zazvoněním školního zvonku pracovní povinnosti nekončí a naopak jim začínají další starosti. Co s dětmi, když babička nemá čas? A co takhle je poslat na dětský tábor? Máte snad strach, že nebudou v bezpečí? Obavy stranou, v případě snadných táborů bude o vaše ratolesti postaráno.

I vaše děti mají právo prožít prázdninové dobrodružství

I vy jste byli malé děti a pravděpodobně alespoň jednou nějaký tábor zažili. Možná jste jezdili pravidelně a nemohli se dočkat, až se zase setkáte s kamarády z jiných koutů republiky a zažijete s nimi spoustu nezapomenutelných dobrodružství. Dnešní tábory se od těch, na které jste jezdívali vy, v zásadě nijak neliší. Tedy kromě toho, že jsou ještě zábavnější a programy pestřejší. Vraťme se však k táborům pro ty úplně nejmenší. Zmíněné snadné tábory jsou organizovány s ohledem na individuální přístup a maximální péči, na jednoho instruktora nepřipadá více než 6 – 8 dětí a může se jim věnovat naplno. Ustaraní rodičové si tak mohou oddechnout a spolehnout se na to, že bude o jejich ratolesti skvěle postaráno.

Svěřte své děti zkušeným vedoucím

Pořádá je Cestovní kancelář Topinka, která má s organizací táborů 22 let zkušeností a každoročně na ně dojíždí více než 2000 dětí. Starají se o ně týmy stálých vedoucích, kteří s nimi hrají hry, podnikají výlety do okolí a věnují se nejrůznějším zábavným aktivitám. Snadné tábory se nesou v duchu oblíbených pohádek a aktuálně si vaše děti mohou vybrat mezi „Čtyřlístkem“, „Šmouly“ a „Pohádkovým lesem“. Pokud vás možnost, jak svým dětem dopřát parádní prázdniny, zaujala, nezapomeňte se podívat na detailní informace přímo na webu tabory.cz. Na své si přijdou i rodiče, které mají doma starší děti. I pro ty je totiž připravena bohatá nabídka tématických táborů a to nejen u nás, ale i v zahraničí.