Dovolená ve Špindlerově Mlýně není jen o sportování!

Láká vás čarokrásné prostředí českých hor? Zdravý vzduch, historické pamětihodnosti a navrch moderní zázemí, kde se vám dostane maximálního komfortu? Zamiřte do Krkonoš a užijte si dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete. A proč ne rovnou do nejvýznamnějšího krkonošského turistického a lyžařského střediska? Špindlerův mlýn je vyhledávaným cílem českých i zahraničních turistů a mimo jiné i častou kulisou filmařů. Natáčely se zde filmy jako Vrchní, prchni!, Homolka a Tobolka, Jak vytrhnout velrybě stoličku a v neposlední řadě i komedie pro teenagery Snowboarďáci.

Do Špindlu se vyplatí zavítat během celého roku

Dovolená ve „Špindlu“ se nese v duchu lyžování a dalších zimních sportů. Lůžková kapacita cca 10 tisíc lůžek jen potvrzuje skutečnost, že jde o jedno z nejnavštěvovanějších českých zimních středisek. Podmínky pro zimní sporty jsou zde naprosto ideální, nicméně za návštěvu stojí Špindlerův Mlýn i během roku. Dá se zde provozovat pěší turistika, cykloturistika a nachází se zde i moderní aquapark.
Rozhodnete-li se pro dovolenou ve Špindlerově Mlýně, nezapomeňte si s předstihem vyhledat kvalitní ubytování. Především během hlavní sezóny bývají lepší penziony a hotely beznadějně obsazené.

Ubytování v hotelu Lomnice

Za zmínku stojí například oblíbený hotel Lomnice , který nabízí ubytování ve 2 – 3 lůžkových pokojích a apartmánech pro 2 – 5 osob. Útulné pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, TV a v celém hotelu je free Wi-Fi. Co by kamenem dohodil se nachází skiareál Svatý Petr a místní aquapark. Ubytování v Krkonoších v Hotelu Lomnice nedoporučujeme náhodou. Nedílnou součástí je i vyhlášená restaurace Apetit, která funguje jako open kitchen – otevřená kuchyně. Stravníci mohou sledovat přípravu jídla a přesvědčit se o tom, že kuchaři používají jen čerstvé a kvalitní suroviny. Menu obsahuje místní speciality, na které vaše chuťové pohárky hned tak nezapomenou. Chcete-li se dozvědět další informace o ubytování Špindlerův Mlýn, pokračujte na www.hotellomnice.cz.