A jde se grilovat!

Konečně se můžeme opět setkat se svými přáteli, s celou svou rodinou a známými. A oslavit společné shledání, narozeniny i slunečný den a vlahou letní noc! To znamená jediné, připravit gril a dát do pucu zahradu.

Připravit trávník

Zahradní grilovačka se neobejde bez pořádného herního, tanečního a případně stanovacího placu. Dobře střižený trávník je proto jedna z priorit. Stačí vzít k ruce šikovnou sekačku a za chvíli je hotovo.

Tip.:

Je tichá, lehká, snadno ovladatelná a doslova miluje pěkně střižený trávník. Prostě ideální pomocník pro přípravu trávníku na nedělní grilování. Aku sekačka na trávu Kärcher LMO 36-40 Battery je tichá a výkonná. Má pracovní šířku 40 cm a na jedno nabití 36V baterie s kapacitou 5,0 Ah dokáže posekat trávník o rozloze až 550 m čtverečních. Trávu seká v 5 různých žacích výškách, které si nastavíte centrálně jednoduchým pohybem páky na přístroji. Velkou předností je sekání až ke kraji, o což se starají hřebeny na trávu, které automaticky zachycují i stébla rostoucí u okrajů chodníčků nebo záhonů. Před grilováním použijte 55 l sběrný koš, ale až bude vhodnější příležitost a budete chtít trávníku poskytnout dávku přírodního hnojiva, můžete využít funkci mulčování.

Pohodlné zahradní sezení

Není nad příjemné posezení. Navíc pokud se v parném horku můžete schovat před horkým slunkem nebo naopak před nečekanými kapkami deště, je to značka ideál. Takže vyprat polštáře, očistit nábytek a zkrátka připravit terasu nebo altánek. K  jeho omytí sice můžete použít obyčejnou zahradní hadici, ale lepších výsledků čištění dosáhnete s tlakovou myčkou.

Tip:

Pro chytrou tlakovou myčku Kärcher K 5 Premium Smart Control určitě najdete i další využití. Pracuje s max. tlakem 145 barů, a ještě něco navíc. Režim BOOST, což je extra síla, přidává na dobu 30 sekund ještě dalších 15 barů na extrémně odolné nečistoty. Snadno s ní s příslušným tlakem můžete umýt i auto, motorku, kolo, očistit dlažbu okolo domu, fasádu, kamennou zídku, chodníčky na zahradě, nebo dokonce dřevěnou verandu, zahradní nábytek i rošt grilu. Čím ale naprosto vyniká, to je připojení k mobilní aplikaci přes Bluetooth. Jejím prostřednictvím získáte praktické tipy a triky na nastavení při čištění různých povrchů a objektů. Mobilní aplikace poskytuje užitečné funkce, jako je aplikační poradce pro ještě lepší výsledky čištění, montážní pokyny a pokyny pro údržbu a péči. Dokonce dokáže přenášet optimální tlak do tlakové myčky přes Bluetooth.

Gril je základ

Nádherná vůně a ještě lepší chuť připravených hamburgerů i zeleninové směsi. A úklid po grilovačce může jít stejně hladce jako hot dog do břicha. Popel, který poté zůstane, nechte vychladnout a jednoduše vysajte bateriovým vysavačem na popel Kärcher AD 2. Ten si bezpečně poradí s popelem, hrubými nečistotami, a dokonce i s jemnými prachovými částicemi. Z nehořlavého materiálu je jak samotný vysavač, tak i 14litrová nádoba a flexibilní sací hadice z lakovaného kovu. O maximální bezpečnost při vysávání se starají plochý skládaný filtr a kovový filtr na hrubé nečistoty. Aby měl vysavač trvalý vysoký sací výkon, stačí zmáčknout tlačítko funkce ReBoost pro odstranění popela i prachu z filtru. S baterií 18 V vás nebudou omezovat žádné kabely a můžete se volně pohybovat po celé zahradě.

Více na www.karcher.cz.

Publikováno: 22. 06. 2021

Kategorie: Aktivní dovolená | Zábava a volný čas

Autor: Adam Rýdl