3 horké tipy na dovolenou 2015

Obsah článku:
  1. Egypt
  2. Kypr
  3. Kanárské ostrovy
dovolena-u-more-2015Proč ztrácet čas a nenaplánovat si letošní dovolenou již nyní? Rezervujete-li si některou z lákavých first minute nabídek, ušetříte spoustu peněz. Vybrali jsme pro vás tři populární přímořské destinace, ve kterých si užijete koupání na vyhlášených plážích, unikátní atmosféru jedinečného prostředí a vůbec spoustu zábavy, které se vám jinde nedostane.

Egypt

Egypt je klasika, která z žebříčku nejoblíbenějších destinací jen tak nevypadne. Země s bohatou historií nabízí nespočet jedinečných lokalit, kam se můžete vypravit takřka po celý rok. Mezi nejvyhlášenější turistické cíle patří letoviska jako Marsa Alam, Sharm El Sheikh, Maka Bay či Dahab. Překrásné pláže, ideální podmínky pro šnorchlování, prohlídka legendárních pyramid a nakupování v orientálních bazarech – to je jen zlomek toho, co na vás v severní Africe čeká. Egypt all inclusive levně je k mání na jaře, v létě i v zimě.

Kypr

Rádi byste ochutnali karibskou atmosféru, ale nechce se vám cestovat přes půl světa? V tom případě se vám bude zamlouvat středomořský ostrov Kypr, kterému se přezdívá evropský Karibik. Dovolená Kypr all inclusive se nese v duchu slunění, koupání a nekonečné relaxace v čarokrásném prostředí. Sněhobílé pláže a azurově zbarvené moře najdete především na jižní části ostrova. Za pozornost však stojí také místní kultura. K nejvyhlášenějším letoviskům patří Ayia Napa, Limassol, Larnaka, Protaras a Pathos.

Kanárské ostrovy

Proč letět právě na „Kanáry“? Kanárské ostrovy all inclusive snoubí rozmanité přírodní krásy, které na jiných místech pohromadě nenajdete. Vyhlášené pláže, horské masivy, vyprahlá poušť... a navrch krásné počasí po celý rok. K nejkrásnějším ostrovům patří Tenerife, Fuerteventura a Gran Canaria. Krok vedle však neuděláte ani v případě Lanzarote, La Palma nebo La Gomera. Ať už toužíte po odpočinku nebo aktivně stráveném volnu, nebudete litovat. Vybrali jste si? Dovolená u moře s all inclusive patří mezi nezapomenutelné zážitky, které si budete rádi připomínat. Dopřejte si alespoň na pár dní v roce pořádnou porci luxusu a zapomeňte na každodenní starosti. Nejlevnější nabídky najdete na www.najitdovolenou.cz.