Zima na svahu? Díky ohřívači bot jen matná vzpomínka...

SnihKonečně je to tady! Zdá se, že i do českých luhů a hájů konečně zavítala zima a milovníci zimních sportů se již nemohou dočkat, až se postaví na zasněžené svahy. Patříte k nim i vy? V tom případě jste zřejmě jednou nohou na cestě na hory a v hlavě se vám honí spousta myšlenek. Bude letošní lyžování lepší než loni? Zdoláte konečně černou sjezdovku? A vydržíte ten nepříjemný chlad od nohou? První dvě otázky vám bohužel nedokážeme zodpovědět, ale tu poslední ano. Chcete-li si lyžování nebo snowboarding užít jako nikdy předtím a zapomenout na to, že je na teploměru -15°C, vsaďte na Hotronic Footwarmer Plus E4!

Vyhřívání bot Hotronic Footwarmer Plus E4 vás dokonale zahřeje. Nejde však o nový druh alkoholu, ale o nejsilnější a nejvýkonnější ohřívač bot, který se dostal na trh. Počkat, vy jste se dosud s hi-tech pomocníkem doposud nesetkali?

Soukání do zmrzlých a studených lyžáků není dvakrát příjemné a chcete-li, abyste byli s novým obutím stoprocentně spokojeni, budete ho muset vyladit. Vzpomínáte si, když vám rodiče v dobách vašeho mládi radili, abyste si lyžařské boty před obutím vyhřáli pomocí plastové lahve s čajem? V tom případě na jejich rady rychle zapomeňte – ohřívač vás bude hřát po celou dobu lyžování a nejen pár minut. Jde o přístroj s dobíjítelným akumulátorem, který se umisťuje na skelet bot. Součástí je také topné tělísko, které vložíte pod vložku. A jak to celé funguje? Jednoduše - akululátor bude napájet topné tělísko a to botu vyhřívá. S ohledem na kapacitu akumulátoru třeba celý den.

Hotronic_Footwarmer_E4_2012_vyhrivani_botVraťme se však k našemu mohykánovi – Hoptronic Footwarmer Power Plus E4 lze instalovat do jakýchkoliv bot a v případě potřeby ho přehodíte do jiného páru. Hodí se na lyžování, snowboarding, ale také další outdoroové aktivity, které budete provozovat během mizerného počasí. Jde o neocenitelnou pomůcku pro rybáře i cyklisty.

Bateriové články NiMH si uchovávají vysokou kapacitu i při velmi nízkých teplotách a vyhřívání lze nastavit na čtyři různé úrovně o průměrných teplotách od 28 až 62°C. Na nejúspornější mód vydrží v chodu dokonce 20 hodin a díky absenci „paměťového efektu“ můžete baterie dobít i tehdy, když ještě nejsou kompletně vybité. Aktuální stav baterií můžete kdykoliv zkontrolovat na stavových LED kontrolkách.

Hoptronic Footwarmem Powe Plus E4 vyniká v jednoduché manipulaci a také tvarem topného tělíska. To je přizpůsobeno tak, aby efektivně pokrylo prsty a zajistilo perfektní vyhřívání. Tělíska se k vložkám připevňují za pomocí samolepící přelepky a pásky. Garancí kvality je prodloužená tříletá záruka. Vyhřívání bot je k mání v e-shopu bikeparkmost.cz, kde momentálně najdete také výprodej lyží, běžek a lyžařských bot.