Domů » Sluneční jezera v Senci – dovolená na Slovensku tak trochu jinak
Dovolená v zahraničí

Sluneční jezera v Senci – dovolená na Slovensku tak trochu jinak

Senec jacuzziDovolená na Slovensku se rozhodně nenese jen v duchu horských túr po Tatrách – míst, která stojí za to navštívit, je mnohem více a jedno z nich vám dnes představíme. Vydejte se s námi do Sence, města, které se nachází cca 20 kilometrů od Bratislavy. Právě zde se totiž nachází oblíbená turistická lokalita, ve které na vás čeká spousta míst pro relaxaci i aktivní odpočinek.

Vítejte u Slunečních jezer

Hlavním důvodem, proč je ubytování na Slovensku v Senci tak oblíbené, jsou Sluneční jezera. Tato přírodní koupaliště mají v létě průměrnou teplotu 25°C a nabízí perfektní osvěžení i zázemí pro spoustu vodních sportů. Pláže jsou travnaté a do vody se svažují pozvolna – na své si proto přijdou i rodiny s menšími dětmi. V okolí Slunečních jezer to doslova žije a jakmile vás přestane koupání bavit, můžete vyrazit na diskotéku, do baru či na místní speciality do některé z mnoha restaurací.

Součástí vyhlášeného rekreačního střediska Senec Sluneční jezera je též aquapark a v okolí nespočet dalších zábavních i kulturních atrakcí. Do Sence se proto vyplatí vyrazit alespoň na několik dní a proto vám prozradíme, jaké jsou možnosti ubytování Senec Sluneční jezera.

Chcete se ubytovat hned vedle jezera?

Spokojíte-li se s málem, ubytujte se v kempu. Pro ty náročnější jsou k dispozici penziony a hotely, mezi nimiž dominuje tříhvězdičkový hotel Sun. Ten nenabízí jen vysoký standard ubytování, ale také vlastní wellness zónu, která vám po náročném dni přijde vhod. Za zmínku však stojí i kouzelný výhled na okolí, velmi příjemné prostředí a ochotný personál. Vybavení pokojů je nadstandardní a můžete se těšit na vlastní LCD televizor, klimatizaci, internet, sociální zařízení a další příslušenství, které by v tříhvězdičkovém hotelu nemělo chybět.

Hotel Sun se nachází jen 30 kroků od jednoho z hlavních jezer a do výše zmíněného aquaparku to z něj budete mít zhruba 200 metrů. Vraťme se však ještě na chvíli k wellness zóně, jejíž součástí je finská sauna, luxusní vířivka a masáže. Hotel Sun je zkrátka skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zažít wellness pobyty Slovensko a zároveň nestrávit celou dovolenou uvnitř hotelu. Další informace najdete na www.hotelsun.sk.

Napsat komentář

Klikni a napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.