Odlétáte? V Praze můžete zaparkovat až u letiště

Dovolená v cizině, pracovní cesta, ale třeba i úplně jiný příběh – ať už se chystáte na Letiště Václava Havla Praha z jakéhokoliv důvodu, určitě vás potěší, že můžete zaparkovat přímo u letiště. Doprava vlastním autem je v mnoha směrech výhodná, a díky službě Top parking vše zvládnete ještě komfortněji – a navíc za nejnižší možnou cenu.

Proč se na letiště dopravit autem?

Možností, jak se dostat na pražské letiště, je poměrně dost. Můžete využít některou z místních linek, které vás dopraví až k terminálu. Jenomže to by znamenalo cestovat do Prahy vlakem nebo autobusem a muset svůj harmonogram přizpůsobit jízdním řádům. Pokud se do hlavního města vydáte vlastním vozem, ušetříte si spoustu času. Obavy z parkování nejsou na místě, protože služba Top parking doladí detaily za vás.

Jak parkování s Top parkingem funguje?

Parkoviště u letiště Praha je v provozu nepřetržitě. Prvním krokem je rezervace na stránkách topparking.cz, a to nejméně 2 hodiny před příjezdem, případně telefonicky v cca hodinovém předstihu. Přesnou polohu parkoviště najdete na stránkách a na místo vás v případě potřeby dovede operátor. Jakmile dorazíte do areálu, obdržíte potvrzení o převzetí vozidla. Poté vás řidič přepraví až na letiště, které se nachází zhruba pět minut od parkoviště. Transfer samozřejmě proběhne i při vašem návratu (po přistání kontaktujete řidiče, který dorazí na místo do cca 15 min.) a nebude vás stát ani korunu. Kromě levného parkovného vám Top parking poskytne pocit bezpečí – váš automobil bude stát po celou dobu na soukromém parkovišti pod dohledem kamerového systému. V případě dlouhodobého parkování dosáhnete na individuální cenu. Při překročení smluvené doby činí poplatek za každý započatý den 100 Kč. Další informace najdete na stránkách Top parkingu.

Publikováno: 25. 11. 2022

Kategorie: Zajímá vás

Autor: Adam Rýdl