Kam na podzim? Za romantikou do Jižních Čech!

podzim jižní čechyPodzim je vskutku zajímavé období. Příroda si s naší náladou hraje – na jednu stranu se kocháme překrásnými scenériemi, které se odívají do pestrobarevného hávu. A na stranu druhou se kvůli vrtkavému počasí dostáváme do depresí. Není nic horšího než „uplakaný“ víkend, který strávíme mezi čtyřmi zdmi našich domovů. Jak na „podzimní depku“ vyzrát? Nezůstávat doma a vydat se na dovolenou nebo alespoň prodloužený víkend. Dva nebo tři dny v přírodě jednoho nabijí pořádnou porcí pozitivní energie. A abychom vám ušetřili čas (a peníze), vybrali jsme pro vás dva zajímavé tipy na romantické pobyty v Jižních Čechách!

Orlík na tři dny s neomezeným wellness

Co takhle tři dny relaxace ve čtyřhvězdičkovém hotelu v blízkosti známé Orlické přehrady? Hotel Orlík se pyšní komfortní wellness zónou, do které získáte neomezený přístup po celou dobu pobytu. Vířivka, bazén, sauna, relaxační zóna nebo posilovna... a až si pořádně odpočinete, můžete se vydat na procházku kolem přehrady, do Schwanzenberských lesů nebo na prohlídku překrásného zámku Orlík na břehu Vltavy.. Ovšem těžko říct, jestli se vám bude ze stylového hotelu chtít někam ven. Třídenní pobyt s polopenzí pro dva je momentálně k mání za 2 990 Kč (34 % sleva). orlík

Rožmberk s wellness a hostinami na tři dny pro dva

Neméně zajímavou akci má také tříhvězdičkový hotel U Martina v Rožmberku nad Vltavou. Opět se můžete těšit na wellness zónu (whirlpool, sauna, parafinové zábaly, solárium), ale také na bohatou hostinu. Kromě bohaté snídaně dostanete vydatnou večeři v podobě grilovaného lososa s bazalkovým pestem nebo pečené koleno. Hotel sídlí v nově zrekonstruované historické budově ze 13. století a tudíž nabízí unikátní atmosféru, kterou navíc umocňuje výhled na hrad Rožmberk. Pokoje jsou opravdu stylové a pro hosty je rovněž vyhrazen grilovací kout s ohništěm. A co by kamenem dohodil se nachází Český Krumlov, jehož návštěvu byste rozhodně měli zahrnout do svého programu. Pobyty jsou k mání v několika různých balíčcích a cena nejlevnějšího je 1 590 Kč (46 % sleva). u martina Tak co vy na to? Využijete atraktivní slevy a vyrazíte za nevšedními zážitky? Zlevněné pobyty v jižních Čechách najdete na známém portálu NewGo.cz. Ale příliš dlouho neváhejte, nabídky jsou vždy časově omezené!