Minirecenze nejoblíbenějších hotelů v Egyptě

Egypt se zařadil mezi destinace, do kterých čeští turisté létají nejčastěji. Nabízí unikátní spektrum nádherných pláží, křišťálově čistého moře a nezaměnitelného kulturního dědictví. Navíc jde o jednu z kolébek lidské civilizace, a i to je důvod, proč byste se do něj měli alespoň jednou podívat i vy. Chcete-li si však svou dovolenou v Egyptě užít na sto procent, buďte ostražití při výběru lokality a ubytování. V dnešním článku vám představíme nejatraktivnější místa – možná vás některé z nich oslní natolik, že si v dohledné době sbalíte kufry.

Hotel Arabia Azur Resort – Hurghada

Arabia Azur Resort patří mezi nejoblíbenější hotely v Hurghadě. Nachází se přímo na břehu moře u dvou velkých uměle vytvořených lagun. Nedaleký překrásný korálový útes vybízí ke šnorchlování a dalším vodním sportům. Na své si přijdou sportovci, rodiny s dětmi i nároční hosté, kteří vyžadují vysoký standard služeb a perfektní zázemí. Součástí komplexu je mimo jiné bar, kavárna, diskotéka, a bazén. Za zmínku stojí také sportovní zázemí v podobě tenisových kurtů, dvorců na squash, posilovny, škol vodních sportů a další.

Arabia-azur-resortFuntazie Club Calimera Akassia Swiss Resort – Marsa Alam

Funtazie Club Calimera Akassia Swiss Resort je luxusní hotel v Marsa Alam. Lokalita v bezprostřední blízkosti dlouhé písečné pláže vybízí k nekonečnému slunění, koupání, šnorchlování a vodním sportům. Vstup do moře je vhodný i pro děti, plavci mohou do vody vstupovat přes mola. Hotel je určen pro klientelu, která vyžadují luxus a kompletní servis. V hotelovém komplexu najdete vyhlášené restaurace, obchody spoustu dalších zařízení pro turisty. Další informace najdete na tomto odkazu.

funtazieHappy Life Resort – Marsa Alam

Příjemné prostředí hotelu Happy Life Resort umocňuje přítomnost široké písečné pláže. Stylově zařízené pokoje, několik restaurací (včetně italské á la carte s nabídkou mořských plodů), bary, maurská kavárna, disco bar... co více si od pohodové dovolené v Egyptě přát? Možná jen potápěčské centrum, blízkost obchodů, animační programy či turecké lázně. Není divu, že recenze hotelu Happy Life Resort jsou veskrz velmi pozitivní.

happy-life-resortUtopia Beach Club – Marsa Alam

Na závěr jsme si nechali hodnocení hotelu Utopia Beach Club. I ten se nachází hned vedle krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře přes korály (nezapomeňte na obuv do vody) a nabízí skvělé zázemí pro rodiny s dětmi i sportovně založené jedince. Na své si přijdou především milovníci šnorchlování a turisté, kteří touží po pohodové dovolené v klidném prostředí. Nedílnou součástí hotelu je restaurace, obchodní arkáda, několik, barů a diskotéka. V zimě oceníte vyhřívaný dětský bazén se skluzavkami. utopia-beach-clubTip na závěr: Záměrně jsme si vybrali hotely, které uživatelé hodnotí velmi pozitivně. Chcete-li se dozvědět kompletní informace a přečíst si uživatelské recenze a hodnocení, přejděte na www.cestolino.cz.