Kde se ubytovat v Praze? Od ubytoven až po luxusní hotely!

hotel belvedereChystáte se na návštěvu hlavního města a chcete si svůj pobyt užít plnými doušky? Vzhledem k neskutečně pestrým možnostem vyžití počítejte s tím, že jediný den na prohlídku pamětihodností a návštěvu kulturních akcí nebude stačit. Vyčleňte si na Prahu alespoň jeden víkend, případně rovnou celý den. A ani tak si nestihnete prohlédnout všechny její krásy... V každém případě se vám bude hodit pár tipů souvisejících s ubytováním. Jaké jsou v Praze možnosti?

V ubytovnách přenocujete za pár korun

Kde jinde začít, než u nejlevnější varianty? V hlavním městě je celá řada ubytoven, které nabízí nocleh za velmi nízkou cenu. Využívají je především studenti, brigádníci a v neposlední řadě turisté, kteří nechtějí zbytečně utrácet za hotely v centru Prahy. Počítejte však s tím, že za své peníze dostanete jen to nejnutnější – stroze vybavené a nepříliš útulné pokoje a většinou horší dostupnost do centra města.

Penziony a hotely střední třídy

V pomyslné tabulce by další příčka patřila penzionům a hotelům, které jsou na vyšší úrovni než ubytovny. Nabízí vyšší komfort, mnohdy velmi příjemné prostředí, a to za přijatelných cenových podmínek. Pokud si však toužíte po opravdu nevšedním zážitku, budete muset zacílit na ještě vyšší kategorii ubytování. A že má Praha opravdu co nabídnout!

Ubytování pro náročné

Kdy jindy si dopřát luxus, když ne na dovolené? Nikde jinde nenatrefíte na tak špičkové ubytování, jako právě v hlavním městě. Příkladem budiž čtyřhvězdičkový hotel Praha 7 Belvedere, ve kterém se vám dostane prvotřídní péče. Špičkového zázemí nově zrekonstruovaných pokojů, stylový bar, vyhlášení restaurace a navíc masážní salon, ve kterém se o vás postarají šikovné thajské dívky. Hotel Belvedere je vhodný také pro firemní setkání – nabízí konferenční sál v Praze s celkovou kapacitou až 400 osob. luxusni-hotely-v-praze Tak co vy na to? Budete na ubytování šetřit, nebo „pustíte“ žilou a vyberete si to nejlepší?