Jak ochránit iPhone před rozbitím nejen během dovolené?

Není žádným tajemstvím, že se chytré telefony značky Apple nachází ve vyšší cenové kategorii, a proto je vhodné podniknout náležité kroky, aby nedošlo k rozbití displeje. Každá prasklinka na obrazovce totiž může pořádně mrzet nejen vás, ale i vaši peněženku. Jak efektivně předejít rozbití iPhonu? Základem je kvalitní kryt a tvrzené sklo či jiná ochrana displeje. V následujících řádcích vám poradíme, jak efektivně ochránit svůj iPhone před rozbitím.

Jak nejlépe ochránit displej iPhonu před poškozením?

Na obyčejné ochranné plastové folie raději zapomeňte. Nejenže neposkytují dostatečnou ochranu proti nárazům, ale navíc se na nich časem utvoří škrábance, které zhoršují čitelnost displeje. Ovšem držme se pravidla "raději něco než nic". Pokud hledáte účinnou a kvalitní ochranu displeje, sáhněte raději po tvrzeném skle. Tvrzená ochranná skla na iPhone představují nejvyšší možnou ochranu proti nárazům, škrábancům a nečistotám. Za sklo si sice připlatíte o něco více než za plastovou folii, ale dopřejete tak svému displeji prvotřídní ochranu proti poškození. Navíc, když sklo správně nalepíte, ani nepoznáte, že nějaké máte. Jestli si s nalepováním moc nevěříte, můžete se zastavit v kamenné prodejně, kde zakoupené tvrzené sklo ochotně nalepí za vás.

Jak správně ochránit zadní stranu iPhonu?

Nové modely iPhonů s sebou přináší celou řadu inovací, ale na rozdíl od starší generace mají skleněná záda, která se mohou snadno poškodit. Kryt je tedy takřka nutností. Při výběru dbejte hlavně na kvalitu, raději si trochu připlaťte, něž abyste pak museli platit opravu několik tisíc. Oblíbený kryt je Griffin All-Terain, který je považován za nejodolnější pouzdro vůči nárazům a nepříznivým podmínkám. Na běžné použití však mohou stačit i levnější kryty. Skvělé designové kousky najdete na ipouzdro.cz.