Domů » Fenomén únikových her ovládl Prahu!
Zábava a volný čas

Fenomén únikových her ovládl Prahu!

Kam za novými zážitky, které se vám vryjí do paměti a zůstanou tam hodně dlouho? Co takhle studovna legendárního rabi Löwa? Podaří se vám najít šém potřebný pro ovládnutí Golema? Nebudete mít na vybranou, jinak se z místnosti nedostanete ven a zůstanete nadobro uvěznění v 16. století…

Cestování v čase bohužel (zatím) není možné, nicméně příběh, který jste si přečetli v úvodu, zažít můžete. Jde o jeden ze scénářů únikové hry Praha. Fenomén exit game zažívá celosvětový boom a z Japonska, kde vznikl, se dostal i k nám.

Princip exit game Praha je prostý. Vyberete si jeden z příběhů a vžijete se do role hlavního hrdiny, který se musí v časovém limitu dostat z uzamčené místnosti. Budete řešit zapeklité hlavolamy, rébusy a hříčky. Pokud se přeci jen nebudete moct hnout z místa, můžete požádat o indicii nebo si prodloužit čas. V dobře navržené únikové hře však nakonec každý dojde do cíle.

Úniková hra je zábava pro jednotlivce, partu přátel i celou rodinu. Stylové prostředí tajemné místnosti vás dokonale pohltí. Budete si připadat, jako byste se skutečně octli na daném místě a řešili reálný problém.

Všechny escape room Praha najdete pěkně pohromadě na portálu www.exitgames.cz. Vyberte si z kompletního seznamu téma, která vás zajímá a vydejte se vstříc dobrodružství. Horní věková hranice není omezena – únikových her se účastní děti, mladí lidé i senioři.

Provozovatelé Exitgames.cz sdružují nejlepší únikové hry v České republice a nabízí zájemcům atraktivní slevy. Zakoupíte-li si vstupenky online přes tento portál, ušetříte spoustu peněz. Zároveň zde můžete hodnotit, komentovat a diskutovat s ostatními vyznavači této jedinečné zábavy. Jakmile poprvé ochutnáte kouzlo únikových her, budete je muset vyzkoušet všechny!

Napsat komentář

Klikni a napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.